روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 173
  • 700
  • 1,332,113
رفتارهای غلط رانندگی آرامش روحی و روانی مردم را نشانه گرفته است

رئیس مرکز تحقیقات ارتقای ایمنی و پیشگیری از مصدومیت ها گفت: رفتارهای ضداجتماعی و خشونت بار در حوزه ترافیکی که علاوه بر گسترش مشکلات ترافیکی، سبب افزایش حوادث و سوانح شده و آرامش روحی و روانی جامعه را به خطر می اندازد.
وی با اشاره به اینکه مضرات ناشی از اینگونه رفتارها در جامعه بسیار فراوان است، بیان کرد: این افراد متخلف با زیرپا گذاشتن حق و حقوق دیگران، راه را برای رسیدن به هدف خود، فراهم می کنند.
سوری، گسترش شهرنشینی و صنعتی شدن را از جمله عوامل مهم در افزایش اینگونه رفتارها در جامعه اعلام کرد و گفت: فرایند صنعتی شدن و گسترش شهرنشینی در کشور ما به سرعت انجام شده و در نتیجه جامعه فرصت کافی برای کنترل رفتارهای اجتماعی را نداشته است.
وی بیان کرد: از طریق ارائه آموزش های مناسب، اعمال مقررات و قوانین و اصلاح محیطی می توان این موضوع مهم را کنترل کرد و زمینه را برای کاهش رفتارهای ضد اجتماعی و خشونت بار در حوزه ترافیکی کشور فراهم کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز