روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
رفتار هوشمندانه و تعامل با دستگاه های مختلف رویکرد پلیس ایران

سردار فتحی زاده در نشست تخصصی پلیس بین الملل با افسران رابط اینترپل استان ها،ادامه داد: “ رفتار هوشمندانه” و “تعامل با دستگاه های مختلف نظام” از رویکردهای پلیس جمهوری اسلامی ایران است. در کنار توجه به این مولفه ها ، سرعت عمل اصل اساسی برای پیشبرد اهداف و مأموریت ها می باشد.
جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به نقش اثرگذار پلیس بین الملل در پیشبرد اهداف گفت: تربیت افسران لایق ، توانمند ، دارای ویژگی های تخصصی و مسلط به زبان کشورهای دیگر؛ لازمه توسعه روابط بین الملل و فعالیت در این حوزه است. استفاده از سامانه های به روز و نوین نیز در ارتقاء توانمندی های این پلیس کارآمد است.
وی بر لزوم شناسایی افسران توانمند برای فعالیت در پلیس بین الملل تأکید و بیان کرد: افسران مستعد توانمند ، متعهد و متخصص در عرصه بین الملل باید شناسایی و به کارگیری شوند، چرا که معتقدیم افسران رابط کارآمد در معرفی ظرفیت و قابلیت های پلیس نقش چشمگیری دارند.باید برای توسعه فعالیت ها در عرصه بین الملل برنامه ریزی کنیم و از ظرفیت های موجود برای تقویت تعاملات بین المللی بهره مند شویم.
بر اساس گزارش سایت پلیس، وی با اشاره به عملکرد مطلوب این پلیس در عرصه بین الملل ، بیان کرد: امید است موفقیت های پلیس بین الملل روز افزون باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز