روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
رفتـار «کی روش» باید کنترل شود

به گزارش خبرنگاران «امیر قلعه نویی» پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی تهران، اظهار داشت: بازی خوبی را شاهد بودیم و استقلال در نیمه اول از ما خیلی بهتر بود و در نیمه دوم با تغییراتی که داشتیم، ابتدا حرکت حریف را کنترل کرده و سپس از کناره ها حملات را انجام دادیم.
وی با بیان اینکه هر ۲ تیم شایسته پیروزی بودند، گفت: این پیروزی را به کارگران کارخانه فولاد مبارکه تقدیم می کنم که زحمت اصلی را آنان برای تیم سپاهان متحمل می شوند.
قلعه نویی در خصوص اینکه گفته می شود تیم وی تنها روی توپ های بلند به گل دست می یابد، توضیح داد: در ترکیب تیم هم بازیکنان سرعتی داریم و روی هوا هم خوب بازی می کنیم. در مجموع به بازیکنانم و تماشاگران افتخار می کنم.
وی در مورد انگیزه زیادی که از دیدار برابر استقلال دارد، گفت: خدا را گواه می گیرم همان انگیزه ای که مقابل استقلال دارم در دیگر دیدارها نیز خواهم داشت. سال ها در استقلال بوده ام و این تیم را از صمیم قلب دوست دارم، اما هر جا که مسئولیت داشته باشم برای موفقیت آن تیم با تمام وجود تلاش می کنم.
پرافتخارترین مربی لیگ برتر ایران در خصوص شانس قهرمانی تیمش در فصل جاری، عنوان کرد: بازی به بازی هدف گذاری می کنیم و برای سپاهان چشم انداز خوبی متصور هستم. البته باید برای نیم فصل تیم را تقویت کنیم.
وی در مورد تعویض «مهرداد محمدی» در بین ۲ نیمه، گفت: امروز روز خوب او نبود و اخطار بدی در نیمه نخست گرفت.
قلعه نویی در خصوص شرایط استقلال نیز، اظهار داشت: نباید راجع به استقلال صحبت کنم و فقط آروزی موفقیت برای این تیم بزرگ را دارم. شفر مربی بزرگ و باتجربه ای است و امیدوارم همانگونه که با کی روش قرارداد هشت ساله بسته اند، با ایشان هم قرارداد بلندمدت امضاء کنند تا به اهدافش برسد.
وی در مورد شانس موفقیت تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا، تصریح کرد: بعد از هشت سال حضور کی روش و این هم هزینه، باید پیشرفت کنیم. بهتر است تیم ملی با تیم های لیگ برتر تعامل داشته باشد و توهین ها به بزرگان فوتبال ایران به پایان برسد.
قلعه نویی درباره دعوت نشدن بازیکنان سپاهان به تیم ملی نیز گفت: صعود به جام جهانی آسان است، اما در جام ملت ها نتیجه گرفتن، سخت است و نباید به تیم ملی فشار آورد. درباره بازیکن باید به افکار فردی که مسئولیت دارد، احترام بگذاریم. زمانی که سرمربی تیم ملی بودم، من را دادگاهی کردند در حالی که
از این آقایان سئوال و جواب هم نمی شود. باخت به عراق که لیگ ندارد حماسه بود، اما با شکست به کره جنوبی برایم دادگاه تشکیل دادند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز