روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 58
  • 420
  • 1,435,514
رفع اصولی مشکل آب های سطحی با نگاه محله محور

عملیات جدول گذاری و آبروسازی کوی چشمه رواسان در راستای مرتفع ساختن مشکل آبهای سطحی این محل توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه در حال اجراست
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۷ تبریز علی فرخی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: به دلیل واقع شدن مدرسه ابتدایی در این کوی و همچنین تردد روزانه دانش آموزان از این مسیر ، عملیات زیرسازی و آبروسازی توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه آغاز شده و تلاش می شود طی چند روز آینده پایان یابد.
وی افزود : در راستای اجرای طرح خدمات محله ای مناسب و با هدف دفع اصولی آبهای سطحی ، طی دو سال گذشته در تعداد زیادی از محلات سطح منطقه اقدام به آبروسازی و اصلاح جداول شده است که این امر به نوبه خود باعث حل مشکلات عدیده ای که اهالی محلات در این خصوص با آن مواجه بودند شده است.
شهردار منطقه تصریح کرد: ساماندهی محلات اعم از آّبروسازی و آسفالت ریزی در کنار سایر پروژه های عمرانی و خدماتی از اولویت های کاری این شهرداری است که خوشبختانه تا کنون توانسته ایم در سایه تلاش های معاونت عمران و خدمات منطقه پاسخگوی بسیاری از درخواست های اهالی باشیم .
فرخی تصریح کرد: این شهرداری توانسته نسبت به ساماندهی محلاتی از سطح منطقه که سال ها مشکلات آنان بدون پاسخ مانده بود اقدام نماید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز