روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 290
  • 814
  • 1,336,026
رفع تهدیدهای خطرناک زیست محیطی با احداث تصفیه خانه شیرابه

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز گفت: رفع تهدیدهای خطرناک زیست محیطی با احداث تصفیه خانه شیرابه مرکز دفن فنی و مهندسی زباله تبریز ممکن شده است.
به گزارش شهریار، علیرضا اصغری در همایش تخصصی آب و توسعه پایدار با اعلام این مطلب اظهار داشت: خوشبختانه با وجود متخصصان و کارشناسان خبره، شهرداری تبریز و سازمان مدیریت پسماند توجه ویژه ای به حوزه پسماند و مسائل زیست محیطی داشته است.
وی احداث تصفیه خانه شیرابه مرکز دفن مهندسی زباله تبریز تبریز را از جمله اقدامات مهم و ارزنده سازمان مدیریت پسماند تبریز دانست و گفت: هم اکنون با فعالیت این تصفیه خانه و درختکاری گسترده در پیرامون زباله گاه قدیم و جدید تبریز علاوه بر اینکه توانسته ایم از تهدید شیرابه های خطرناک زباله رهایی یابیم شاهد احداث فضای جنگلی در بخش بزرگی در زباله گاه تبریز نیز باشیم.
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز با اشاره به اینکه با احداث تصفیه خانه شیرابه مرکز دفن از تهدیدهای خطرناک برای محیط زیست جلوگیری شده است اظهار داشت: با دستورات شهردار تبریز، سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز توجه خاص و ویژه ای به مسائل زیست محیطی و بهداشتی دارد و در این راستا با هماهنگی دادگستری استان همواره در راستای جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی در سطح شهر فعال هستیم.
همایش تخصصی آب و توسعه پایدار با حضور مسئولان و کارشناسان حوزه های مختلف زیست محیطی و سلامت شهری در تالار اندیشه مجموعه تاریخی ائل گولی تبریز برگزار شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز