روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 252
  • 1,066
  • 1,388,320
رقابت در جناح چپ تیم ملی سخت‌تر می‌شود

با رضایت کی روش از میلاد محمدی

میلاد محمدی به گزینه اصلی کی روش در جناح چپ خط دفاعی تیم ملی تبدیل شده است.
به گزارش ساقی آذربایجان به نقل از“ورزش سه”، عملکرد میلاد محمدی در بازی با سوریه با تحسین کی روش همراه بوده است. او در صحنه ای با نفوذ و سانتر دقیق توپ را درست روی سر علیرضا جهانبخش فرستاد و تنها یک اشاره کافی بود که دروازه تیم حریف باز شود اما متاسفانه علیرضا جهانبخش دروازه را کج دید و بهترین فرصت برای ایران از دست رفت.
با حضور میلاد محمدی در جناح چپ خط دفاعی خیال کی روش از این پست راحت شده و با تثبیت این جایگاه احسان حاج صفی یک خط به جلوتر می رود و این رقابت را بین این بازیکن و مسعود شجاعی – وحید امیری و حتی مهدی طارمی سخت تر می کند. احسان پیش تر هم برای تیم ملی در این پست بازی کرده بود و از آنجایی که میل به نفوذ دارد در سپاهان هم در خط هافبک بازی می کند. شاید جدی ترین رقیب احسان برای بازی در این پست وحید امیری باشد که در بازی با سوریه با توجه به اینکه به تازگی دوران نقاهت خود را پشت سر گذاشته بود به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمد. ضمن اینکه احسان به دلیل محرومیت در این بازی فرصت حضور در میدان را پیدا نکرد.
میلاد محمدی بعد از مهرداد پولادی دومین مدافع چپی است که در سال های اخیر نگاه کی روش را به سمت خود جلب کرده و تصور می شود همانند مهرداد گزینه اصلی کی روش برای بازی در این جناح باشد.
کی روش در پایان بازی با سوریه تلاش همه شاگردانش را ستود اما از میلاد محمدی به طور خاصی راضی بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز