روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
رقابت فشرده‌ای بین استان‌ها در خصوص بودجه‌بندی سال ۹۷

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی گفت: رقابت فشرده‌ای بین استان‌ها درخصوص بودجه‌بندی سال ۹۷ حاکم است.
یوسف داودی در شورای برنامه‌ریزی استان اظهار کرد: لایحه‌ بودجه‌ی سال ۹۷ بحث برانگیز بوده و ابعاد مختلف آن در سطح جامعه مورد بررسی و نقد قرار گرفته است. مسئولان استان‌های مختلف با نمایندگان مجلس استان خود جلسات مختلفی برگزار کرده و به دنبال جذب بودجه‌ی بیشتری هستند.
وی عنوان کرد: دو نفر از نمایندگان استان ما عضو هیأت رئیسه مجلس بوده و بقیه نیز روابط خوبی با وزراء و سایر مسئولان کشوری دارند و باید با برگزاری جلسات مشترک مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی با استاندار و مدیران کل از این فرصت طلایی برای رفع مشکلات و جذب بودجه‌ی بیشتر برای استان استفاده کنیم.
داودی با انتقاد از این‌که همواره بودجه‌ی آذربایجان شرقی پایین است، گفت: سال‌هاست کارخانه‌ی مادر در استان ما احداث نشده است، می‌توانیم با تعمیق ارتباطات از این فرصت باقی مانده برای ایجاد تغییراتی در برخی ردیف بودجه‌ها استفاده کنیم.
وی اظهار کرد: برای برخی شهرهای استان‌های دیگر ردیف بودجه‌هایی در نظر گرفته شده که اصلاً چنین ردیفی برا شهرهای ما وجود ندارد و یا این‌که بودجه‌ی در نظر گرفته شده در آن بخش برای استان ما ناچیز است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز