روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 325
  • 761
  • 1,333,026
رهامی: زنان دولت کارنامه و سوابق درخشانی دارند

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: هر چند انتخاب بانوان در معاونت‌های ریاست جمهوری تحقق خواسته حداقلی ماست، اما ما بابت آن خوشحالیم.
محسن رهامی با اشاره به این‌که «خانم‌ها ابتکار،‌ مولاوردی و جنیدی دارای سوابق اجرایی و آموزشی خوبی هستند»، اظهار داشت: سابقه آشنایی من با خانم مولاوردی و جنیدی به دانشگاه تهران و کانون وکلا باز می‌گردد. این دو از زنان شایسته‌ای هستند که من از انتخاب آن‌ها خوشحالم و از هر کمکی به آن‌ها که از دستم برآید دریغ ندارم. خانم ابتکار هم سابقه درخشانی در سال‌های گذشته داشته است. وی هم‌چنین با اشاره به این‌که «جنیدی با نمره ممتاز از دانشگاه تهران در رشته حقوق و در مقطع دکتری فارغ التحصیل شده است» گفت: وی دوره تخصصی خود را هم در آمریکا گذرانده و سابقه مدیر کل حقوقی دانشگاه تهران را دارد. من خوشحالم که وی به عنوان معاونت حقوقی دولت انتخاب شده است.البته انتظار ما این بود که از زنان در سطح وزرا استفاده شود؛ زیرا معتقدیم که زنان زیادی هستند که توانایی این کا را دارند. ما حتی قبل از انقلاب هم وزیر زن داشته‌ایم و نباید بگوییم که زنان فعلا توانایی برای وزارت را ندارند. ما همچنین باید از ظرفیت اهل سنت نیز بهره ببریم و کابینه باید نموداری از ترکیب جمعیتی کشور باشد.
وی تصریح کرد: موفقیت دولت روحانی موفقیت کشور است،‌ بنابراین ما از دولت حمایت می‌کنیم و اگر اعتقادی هم به ترکیب کابینه داریم ولی دست از حمایت دولت برنمی‌داریم زیرا موفقیت دولت روحانی را در منطقه جنگ زده خود را نوعی نه گفتن به خشونت و آری به دموکراسی و صلح می‌دانیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز