روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 2
  • 1,090
  • 1,097
  • 1,390,255
رهایی خانواده ایرانی از اسارتگاه گروگانگیران درترکیه

خانواده پنج نفره ایرانی که برای گردش در شهرهای ترکیه ناخواسته در دام آدم ربایان گرفتار شده بودند، پس از سه روز اسارت با آتش‌سوزی و جلب توجه همسایگان نجات یافتند.
این زن و شوهرهمراه با سه فرزندشان از سوی افراد ناشناس ربوده و با تهدید سلاح در منطقه شیشلی و در طبقه پایین خانه‌ای نگهداری می‌شدند.
مرد خانواده پس از آزادی به خبرنگاران گفت: «پس ازمشاهده تبلیغات گسترده یک تورداخلی درترکیه و برای دیدن اماکن دیدنی، جا رزروکردیم و روز مورد نظر هم سوار ماشین آنها شدیم. اما کمی که گذشت یکی از سرنشینان خودرو اسلحه‌ای درآورد و آنرا به سمت ما گرفت و بعد هم ما را در خانه‌ای زندانی کردند.ازآنجا که کمی زبان ترکی بلدم، شنیدم که می‌گفتند قصد دارند همه ما را بکشند و بچه کوچکم را با خودشان ببرند. نمی‌دانم هدفشان چه بود ولی خدا را شکر می‌کنم که توانستیم با آتشی که روشن کردیم همسایگان و پلیس را مطلع کنیم و با کمک پلیس نجات پیدا کنیم.»
هنوز جزئیات بیشتری درباره این آدم‌ربایی و انگیزه آنها فاش نشده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز