روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 1,016
  • بازدید دیروز: 1,264
  • کل بازدید ها: 843,228
رهایی دختربچه از اسارت گروگانگیران مسلح

دخترک۷ ساله که نخستین روز مهر، توسط افراد مسلح از مقابل در خانه‌شان در یکی ازمحله‌های استان کرمان ربوده شده بود، با ردیابی‌های پلیسی در استان سیستان و بلوچستان از چنگ آدم ربایان آزاد شد. صبح روز بازگشایی مدارس، دختربچه شاد وخندان از خانه‌شان در بخش «جازموریان» کرمان بیرون آمد تا به مدرسه برود. اما چند لحظه بعد سرنشینان مسلح دو خودروی پژو ۴۰۵ او را ربودند.
مأموران پلیس با اطلاع از این آدم ربایی، جست وجوهای گسترده‌ای دراین باره آغاز کردند تا اینکه موفق شدند دو نفر از گروگانگیران مسلح را در یکی از شهرهای جنوبی استان کرمان دستگیر کنند. در بازجویی مقدماتی از دستگیرشدگان، مشخص شد آنها دختربچه را به مخفیگاهی در استان سیستان و بلوچستان انتقال داده‌اند و در محلی ناشناخته این کودک را در اسارت نگه داشته‌اند.
سرانجام با همکاری ریش سفیدان محلی و سران طوایف، دختربچه شامگاه پنجشنبه به آغوش خانواده‌اش بازگشت. به گفته رئیس دادگاه عمومی بخش جازموریان علت و انگیزه اصلی این گروگانگیری اختلاف‌های مالی بین ربایندگان و خانواده دختربچه بوده است.
آدم ربایان دستگیر شده با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده‌اند و دستورات قضایی برای دستگیری سایر عوامل مؤثر در این گروگانگیری صادر شده است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز