روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,602
  • 1,097
  • 1,390,767
رهبر معظم انقلاب مهندسی راه مسئولان اصفهان را تعیین کردند

شهردار اصفهان گفت: رهبر معظم انقلاب مهندسی راه را برای مدیران اصفهان مشخص کردند و امروز هنر مدیران است که از این ظرفیت و اطلاعاتی که دریافت کردند نهایت بهره برداری را داشته باشند و در این راستا هیچگونه کوتاهی قابل توجیه نخواهد بود.
بازخوانی نقطه نظرات رهبر معظم انقلاب برای مسئولان ضروری است/رهبر معظم انقلاب مهندسی راه مسئولان اصفهان را تعیین کردندبه گزارش خبرگزاری ایمنا به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، مهدی جمالی‌ِنژاد با اشاره به دیدار حماسی مردم اصفهان با رهبر معظم انقلاب در روز ۲۶ آبان ماه سال جاری اظهار داشت: این دیدار برکات زیادی را برای شهر و استان اصفهان و به ویژه مدیران شهری داشت چرا که از فرمایشات گهربار ایشان سیراب شدند.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب عصاره مطالبات مردم اصفهان را خیلی بهتر از مردم و مسئولان این استان می‌دانستند، ابراز داشت:ایشان مهندسی راه را برای مدیران اصفهان مشخص کردند و امروز هنر مدیران است که از این ظرفیت و اطلاعاتی که دریافت کردند نهایت بهره برداری را داشته باشند و در این راستا هیچگونه کوتاهی قابل توجیه نخواهد بود.
شهردار اصفهان با اشاره به اینکه معظم له در فرمایشات خود همه ظرفیت‌های موجود در اصفهان را یادآوری کردند، اضافه کرد: از این رو در حال حاضر ما باید همه توان خود را برای توسعه نقاط شهری و روستایی در استان اصفهان بکار بگیریم.
وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب از دوران قبل از انقلاب تاکنون همواره عنایت ویژه‌ای به مردم استان اصفهان داشته‌اند، افزود: ایشان به صورت مستمر با اقشار مختلف مردم اصفهان در ارتباط هستند و به مشکلات موجود در این استان و به ویژه شهر اصفهان اشراف کامل داشند.
جمالی‌نژاد در ادامه با بیان اینکه معظم له کلید واژه‌هایی از جمله شهر شهادت، استقامت و ایستادگی، ظرافت و هنرپروری،‌علم، فرهنگ، دین و ولایت را در توصیف اصفهان عنوان کردند، ابراز داشت: در این راستا باید همه تلاش خود را برای ایجاد شهری طیب و اسلامی بکار گیریم تا بتوانیم انتظارات ایشان را برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان برآورده سازیم.
وی تاکید کرد: مدیران و مسئولان استان اصفهان باید با بازخوانی فرمایشات و نقطه نظرات رهبر معظم انقلاب نسبت به ارائه خدمات خالصانه به عموم مردم اقدام کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز