روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 157
  • 700
  • 1,332,097
روابط خارجی ایران در چند سال آینده رو به شکوفایی خواهد بود

رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس گفت: حضور نمایندگان کشورهای مختلف در مراسم تحلیف نشان می‌دهد که روابط خارجی ایران در چند سال آینده رو به شکوفایی خواهد بود.
جلیل رحیمی جهان‌آبادی با بیان اینکه مراسم تحلیف رئیس‌جمهور با میزبانی مجلس شورای اسلامی به نحو شایسته و مطلوبی برگزار شد، اظهار کرد: حضور تعداد کثیری هیئت به نمایندگی از کشورهای مختلف نشان می‌دهد طی چند سال آینده روابط خارجی ایران رو به شکوفایی خواهد بود.
وی افزود: همچنین حضور چشمگیر کشورهای اروپایی نشان می‌دهد که آنها مسیر حرکت خود را از آمریکا در موضوع برجام جدا کرده‌اند.
این نماینده اصلاح طلب مجلس همچنین بیان کرد: رئیس‌جمهور نیز در این مراسم در سخنان خود به خوبی پیام صلح‌طلبی و استقامت را با زبان بین‌المللی و قابل فهم بیان کرد.
رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس در ادامه اظهار کرد: اهل سنت جمعیت کثیری هستند و شهروندان صادق، امین و پرتلاشی هستند که در همه انتخابات‌ها بیشترین مشارکت را داشته و در انتخابات اخیر نیز رای بالایی را به آقای روحانی داده‌اند.
رحیمی جهان آبادی تصریح کرد: در خراسان نیز اهل سنت به ویژه در شهر تایباد بیشترین رای را به آقای روحانی داده‌اند اما در مراسم تحلیف عدم حضور علمای اهل سنت و بزرگان آن به ویژه مولوی عبدالحمید، تا حدودی باعث ناراحتی و دلخوری اهل سنت شده که امیدواریم به نحو مطلوب و شایسته اقدام مناسبی انجام شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز