روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 752
  • 700
  • 1,332,692
روحانی از کسانی استفاده کند که بتوانند مطالبات مردم را برآورده کنند

یک استاد دانشگاه تهران درباه دوازدهمین مراسم تحلیف ریاست‌جمهوری بیان کرد: مراسم تحلیف روحانی نماد و نشانه برجسته مردم‌سالاری دینی در کشور بود.
الهه کولایی در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره دوازدهمین مراسم تحلیف ریاست جمهوری و سخنان رییس‌جمهور در این مراسم با بیان این که رهبری در مراسم تنفیذ به تعامل سازنده با جهان اشاره کردند و رئیس جمهور نیز در سخنان خود بر آن تاکید ورزید، گفت: روحانی در حضور نمایندگان عالی رتبه جهان از عزم استوار دولت جمهوری اسلامی ایران برای توسعه روابط سازنده با کشورهای مختلف سخن گفت و بر آن تاکید کرد.
این فعال سیاسی اصلاح‌طلب خاطرنشان کرد: در واقع دوازدهمین مراسم ریاست جمهوری نشانه و نماد برجسته مردم‌سالاری دینی در ایران بود و نشان داد حضور و مشارکت مردم، ایجاد حس اطمینان و اعتماد چقدر برای دولت‌مردان ما اهمیت دارد.
او در ادامه افزود: روحانی در حضور نمایندگان سراسر جهان خواست‌ها و مطالبات مردم را بیان کرد و الگوی موفقی از پاسخ دادن به اعتماد مردم به نظام را به نمایش گذاشت.
این استاد علوم سیاسی در ادامه همچنین بیان کرد: رئیس‌جمهور امروز از اهمیت برآورده ساختن مطالبات مردم در عرصه‌های اقتصادی و ضرورت تعامل سازنده با جهان سخن گفت.
او خاطرنشان کرد: روحانی باید در این مسیر برای بهبود همه جانبه کشور از کسانی استفاده کند که کمک حال او باشند و بتوانند مطالبات مردم را برآورده کنند. رئیس‌جمهور در این مراسم به عنوان پاسدار قانون از مطالبات برحق مردم سخن گفت برآن تاکید کرد.
کولایی در ادامه با اشاره به تاکید روحانی بر این که دولت او اعتدالی است، اظهار داشت: انتظار این می‌رفت دولتی که برخواسته از رای مردم است، رویکرد اصلی آن اینچنین باشد، قطعا روحانی باید در عرصه داخلی و خارجی با خردورزی و عقلانیت گام بردارد تا حافظ منافع مردم باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز