روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
روح حاکم بر مدیریت استان، حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی است

استاندار آدربایجان‌شرقی اعلام کرد که روح حاکم بر مدیریت ارشد استان حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی در راستای تقویت و رونق اقتصادی است.
اسماعیل جبارزاده در دیدار اعضای هیات مدیره خانه صنعت و معدن استان، گفت: با ارزیابی انجام گرفته از عملکرد استان‌ها در حوزه اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید توسط وزارت کشور، آذربایجان‌شرقی رتبه اول در افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی را کسب کرده است.
جبارزاده با بیان اینکه با تلاش، جدیت، همراهی و همدلی، در راستای حمایت از واحدهای صنعتی مشکل دار، تلاش می‌کنیم، تصریح کرد: هر کس در هر مسئولیتی برای واحدهای تولیدی، مشکل ساز شود، با او برخورد می‌کنیم و هیچ مقامی اجازه ندارد بدون کسب نظر مدیریت ارشد استان ارایه خدمات به حوزه تولید را متوقف کند.
استاندار آذربایجان‌شرقی در ادامه سخنان خود با قدردانی از نقش موثر خانه صنعت و معدن استان در حل مشکلات بخش خصوصی، گفت: خانه صنعت و معدن از بدو تشکیل مایه خیر و برکت برای استان بوده و صنعت‌گران استان این خانه را پناه خود می‌دانند.
اعضای هیأت مدیره خانه صنعت و معدن آذربایجان‌شرقی هم در این دیدار دیدگاه‌های خود را در خصوص مسائل مختلف پیش‌روی بخش تولید و صنعت ارائه داده و از اهتمام، تلاش و حمایت‌های همه جانبه استاندار آذربایجان‌شرقی وهمچنین اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در راستای اتخاذ سیاست‌های حمایتی، بررسی و حل مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی قدردانی کردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز