روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 632
  • 702
  • 1,334,833
روزنامه مجازی گلادیاتور سرخ مجوز انتشار ندارد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: فایل الکترونیکی که با عنوان روزنامه گلادیاتور سرخ در فضای مجازی منتشر شده فاقد مجوز قانونی است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، محمد محمدپور با اشاره به درج مطلب موهن در یک نشریه الکترونیکی غیرمجاز افزود: این نشریه مجوزهای لازم را نداشته و معلوم نیست، مطالب آن از چه محلی هدایت، تدوین و انتشار می یابد.
وی با بیان این‌ که توهین به اقوام مختلف ایرانی به ویژه مردم فهیم و تمدن ساز آذربایجان و تبریز از سوی هر کسی که باشد، زشت و محکوم است، اظهار کرد: متولیان این نشریه الکترونیکی که بدون مجوز قانونی اقدام به انتشار در فضای مجازی کرده‌اند، مرتکب عمل مجرمانه نیز شده اند.
وی یادآوری کرد: در تماس و رایزنی با معاونت مطبوعاتی و معاونت امور حقوقی ‌و مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پیگیری های لازم برای استفاده از ظرفیت های قانونی برای برخورد با این روزنامه مجازی خود خوانده را انجام می دهیم.
محمدپور ادامه داد: این اقدام هیچ سنخیتی با فضای حرفه ای خبری حاکم بر رسانه ندارد و چنین حرکت هایی بی تردید موجب انزجار رسانه های رسمی و حرفه ای کشور است.
روزنامه مجازی گلادیاتور سرخ پس از بازی پرسپولیس و تراکتورسازی مطلبی توهین آمیز علیه مردم تبریز درج کرده بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز