روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 322
  • 1,569
  • 1,020,771
«روزهای بی‌قراری۲» آذر ماه روی آنتن می‌رود تصویر متفاوت از زن ایرانی

بازیگر «روزهای بی قراری ۲» می گوید این سریال آذرماه روی آنتن می رود.
سارا صوفیانی بازیگر تلویزیون در گفتگو با خبرنگاران درباره فعالیت های خود در حوزه بازیگری بیان کرد: این شب ها سریال «روزهای بی قراری ۱» به کارگردانی کاظم معصومی و تهیه کنندگی امیرحسین شریفی از آی فیلم فارسی پخش می شود و فصل دوم سریال نیز در حال ساخت است.
وی با اشاره به تصویری که از زن در این سریال نمایش دیده می شود، ادامه داد: در این سریال تصویر دیگری از زن ایرانی دیده می شود که شبیه به کلیشه های قبلی نیست. ما در این سریال می بینیم دو زنی که در پایان می مانند هر کدام به راحتی برای زندگی خودشان تصمیم گیری می کنند و این دقیقا استقلال زنان ایرانی امروز را نشان می دهد.
صوفیانی با اشاره به نمایش سریال برای افرادی خارج از ایران اظهار کرد: برای بیننده های غیرایرانی خیلی عجیب بود که چطور زنان ایرانی اینقدر قوی هستند. آنها فرهنگ ما را درست نمی شناختند و فکر می کردند زن در ایران اصلا نمی تواند از حقش دفاع کند و مدام در عذاب است. آنها می گفتند بعد از دیدن سریال «روزهای بی قراری» نظرشان در مورد جایگاه و شرایط زن ایرانی تغییر کرد.
وی درباره فصل دوم این سریال نیز توضیح داد: فصل دوم «روزهای بیقراری» ادامه زندگی سارا است. فصل اول در نقطه ای تمام شد که بعد از روشن شدن ماجراها، سارا به مشهد می رود و حالا در ادامه داستان می بینیم که در مشهد زندگی می کند و اتفاقاتی می افتد که قصه را به تبریز هم می کشاند. در این فصل سارا به دنبال یافتن هویت خودش و خانواده اش می رود.
بازیگر «روزهای بی قراری» در پایان عنوان کرد: بازیگران سریال همه به جز من تغییر کرده اند و فصل دوم سریال حدودا از آذرماه روی آنتن می رود و با پایان فصل اول که این روزها از آی فیلم پخش می شود، پخش فصل دوم از یکی از شبکه ها آغاز می شود و مخاطبان می توانند ادامه مجموعه را هم ببینند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز