روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 584
  • 761
  • 1,434,981
روزی پول خرید یک بیسکوییت را هم نداشتم

ستاره برزیلی می‌گوید فقر و بی‌پولی در دوران کودکی انگیزه‌ای شد تا او فوتبال را برای ادامه زندگی انتخاب کند.
نیمار که به عنوان گران‌ترین بازیکن تاریخ با ۲۲۲ میلیون یورو از بارسلونا راهی پاری سن ژرمن شد، روزگاری در کودکی حتی یک پنی هم برای خرید خوراکی نداشت و زندگی او با سختی‌های زیادی همراه بود.
نیمار در گفت‌وگویی صریح با کانال یوتیوب O Primo Rico از سختی‌های دوران کودکی خود سخن گفت. او در ابتدای صحبت‌هایش گفت:‌ من دوران کودکی خیلی سختی داشتم. یادم می‌آید به مادرم می‌گفتم می‌خواهم بیسکوییت و شیرینی بخورم ولی مادرم می‌گفت هیچ پولی در بساط نداریم و شاید اگر پدرت حقوقش را گرفت این هفته مقداری برای تو بخرم. به مادرم گفتم اشکال ندارد روزی آن‌قدر پولدار می‌شوم که یک کارخانه بیسکوییت می‌خرم و هر وقت که بخواهم می‌خورم. هنوز وقتی آن خاطره را با مادرم مرور می‌کنیم او گریه می‌کند و احساساتی می‌شود.
زندگی این روزها را برای نیمار تغییر داد و او اکنون زندگی مرفه‌ای دارد و در زمینه بازی نیز توانسته در پاری سن ژرمن اقتخارات خوبی به دست بیاورد.
او هم‌چنین درباره رفتن به فوتبال اروپا گفت: تنها یک مسیر پیش روی من بود و وقتی ۱۴ یا ۱۵ سال سن داشتم فهمیدم که دیگر نباید چیزی را هدر بدهم و باید به فکر نشان دادن خودم باشم. آن زمان در سانتوس بازی می‌کردم و می‌دانستم اگر خودم را نشان دهم می‌توانم به تیم‌های خوبی بروم.
نیمار این روزها امید اول پاری سن ژرمن برای قهرمانی در لیگ قهرمانان است. تیم او باید در مرحله یک هشتم نهایی با منچستریونایتد دیدار کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز