روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,263
  • 1,097
  • 1,390,428
روز مداح و جایزه ویژه سلیم مؤذن‌زاده اردبیلی نام‌گذاری شود

روز مداح و جایزه ویژه سلیم مؤذن‌زاده اردبیلی نام‌گذاری شود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به پاس خدمات بی‌شائبه سلیم مؤذن‌زاده اردبیلی در ترویج معارف دینی ضروری است روز مداح و جایزه ویژه سلیم مؤذن‌زاده اردبیلی نام‌گذاری شود.
رضا صالحی امیری در مراسم  ارتحال استاد سلیم مؤذن‌زاده اردبیلی با تأکید به شخصیت کم‌نظیر این مداح اهل‌بیت تصریح کرد: مؤذن‌زاده یکی از اسطوره‌های جهان تشییع است و لازم است راه و منش شخصیت‌های بزرگی همچون او تداوم یابد.
وی با تأکید به اینکه استاد سلیم مؤذن‌زاده اردبیلی دستاوردهای قابل‌توجهی برای ملت ایران به یادگار گذاشته است، متذکر شد: راه و منش بزرگانی همچون مؤذن‌زاده می‌بایست از سوی نسل‌های آتی نیز تداوم داشته باشد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: حنجره طلایی مؤذن‌زاده زمانی جایگاه ویژه دارد که وی در زمان حیات حنجره خود را وقف امام حسین (ع) و تبیین قیام وی کرده بود و این حرکت‌ها است که نام مؤذن‌زاده را در تاریخ ایران و جهان اسلام ماندگار ساخته است.
صالحی امیری با تأکید به اینکه از دست دادن مؤذن‌زاده اردبیلی از دست دادن یک چهره استثنایی در جهان اسلام است، ادامه داد: مردم ایران با نواها و اذان مؤذن‌زاده‌ها نسل‌ها است که زندگی می‌کنند و این صوت ماندگار هیچگاه فراموش شدنی نیست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز