روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۳۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 62
  • 806
  • 1,045,423
روسیه پیشرفت زیادی در زمینه مبارزه با دوپینگ کرده است

سباستین کو، رییس فدراسیون جهانی دوومیدانی معتقد است که روسیه پیشرفت زیادی در زمینه مبارزه با دوپینگ داشته است. روسیه اخیرا به دلیل دوپینگ سازمان یافته در این کشور از بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ محروم شده است.
رییس فدراسیون جهانی دوومیدانی نسبت به پیشرفت‌های اخیر روسیه در مقابله با دوپینگ اظهار امیدواری کرد. دوومیدانی روسیه پیش از این از شرکت در مسابقات بین‌المللی محروم شده است. اخیرا تیم‌های روس از حضور در المپیک زمستانی نیز محروم شدند.
سباستین کو، رییس فدراسیون جهانی دوومیدانی اعلام کرد که امید برای این که روسیه بالاخره با مشکلات کنار بیاید وجود دارد. با این حال هنوز فدراسیون جهانی دوومیدانی اقدامی برای بر طرف کردن محرومیت دوومیدانی کاران روس انجام نداده است. کو در این باره افزود: مشکلی که ما با آن مواجه بودیم حتی با چیزی که IOC مشاهده کرد نیز متفاوت بود. ۱۴۹ یا ۱۵۰ تست مثبت از ورزشکاران روز در سه تا چهار سال اخیر در دوومیدانی وجود داشت. ما نگران بودیم که نتوانیم دوومیدانی را نجات دهیم. باید تصمیم درست می‌گرفتیم. ما کمیته‌ اضطراری تشکیل دادیم، فکر می‌کنم هنوز هم در مسیر درست قرار داریم و تغییراتی را مشاهده کرده‌ایم. کمیته‌ اضطراری هر سال دو تا سه بار جلسه تشکیل می‌دهد. هنوز هم آنها معتقد هستند که باید روسیه کارهای بیشتری انجام دهد. برخی چالش‌هایی که در چند ماه گذشته با آنها روبه‌رو بودیم بر طرف شده‌اند. ما به کار کمیته‌ اضطراری ایمان داریم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز