روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 523
  • 1,575
  • 1,392,959
رونالدو احساس می‌کند در موردش بی عدالتی شده

فوق ستاره پرتغالی رئال به این متهم شده است که سال ۲۰۱۰ با ایجاد شرکت های صوری در کشورهایی که به بهشت مالیاتی معروف هستند، آگاهانه سعی در مخفی کردن درآمد حاصل از حق پخش تصویری خود بوده و این کار را بین سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ تداوم داده است؛ به همین دلیل، دادستانی مادرید امروز اعلام کرد که از رونالدو به دلیل ۴ فقره تخلف مالیاتی شکایت کرده است. اما ژاویر این اتهامات را ناعادلانه می داند.
او به خبرنگاران گفت:” این اتفاق بسیار غافلگیر کننده بود و رونالدو احساس می کند که علیه اش بی عدالتی شده است. هیچ پنهان کاری ای در مورد درآمد وجود نداشت. ما اظهارنامه مالیاتی را ارائه دادیم اما به نظر می رسد این اظهارنامه مورد توجه مقامات اسپانیایی قرار نگرفته است اما در هیچ کتاب قانونی نوشته نشده که رونالدو قوانین را نقض کرده است.”
مدتی پیش لیونل مسی هم به اتهام فرار مالیاتی به حبس محکوم شد اما وکیل رونالدو معتقد است که پرونده این بازیکن با پرونده ستاره آرژانتینی متفاوت است.
“ پرونده مسی و دیگر بازیکنانی که مقامات اسپانیایی آن را پیگیری کردند، کاملا متفاوت بود زیرا این بازیکنان هیچ اظهارنامه ای ندادند. رونالدو پیش ازاینکه مورد بازپرسی قرار بگیرد، کاری که فکر می کرد باید را انجام داد.”

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز