روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 333
  • بازدید دیروز: 1,903
  • کل بازدید ها: 467,160
رونالدو احساس می‌کند در موردش بی عدالتی شده

فوق ستاره پرتغالی رئال به این متهم شده است که سال ۲۰۱۰ با ایجاد شرکت های صوری در کشورهایی که به بهشت مالیاتی معروف هستند، آگاهانه سعی در مخفی کردن درآمد حاصل از حق پخش تصویری خود بوده و این کار را بین سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ تداوم داده است؛ به همین دلیل، دادستانی مادرید امروز اعلام کرد که از رونالدو به دلیل ۴ فقره تخلف مالیاتی شکایت کرده است. اما ژاویر این اتهامات را ناعادلانه می داند.
او به خبرنگاران گفت:” این اتفاق بسیار غافلگیر کننده بود و رونالدو احساس می کند که علیه اش بی عدالتی شده است. هیچ پنهان کاری ای در مورد درآمد وجود نداشت. ما اظهارنامه مالیاتی را ارائه دادیم اما به نظر می رسد این اظهارنامه مورد توجه مقامات اسپانیایی قرار نگرفته است اما در هیچ کتاب قانونی نوشته نشده که رونالدو قوانین را نقض کرده است.”
مدتی پیش لیونل مسی هم به اتهام فرار مالیاتی به حبس محکوم شد اما وکیل رونالدو معتقد است که پرونده این بازیکن با پرونده ستاره آرژانتینی متفاوت است.
“ پرونده مسی و دیگر بازیکنانی که مقامات اسپانیایی آن را پیگیری کردند، کاملا متفاوت بود زیرا این بازیکنان هیچ اظهارنامه ای ندادند. رونالدو پیش ازاینکه مورد بازپرسی قرار بگیرد، کاری که فکر می کرد باید را انجام داد.”

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز