روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
رونق اقتصادی با حمایت از سرمایه گذاران محقق می شود

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت حمایت از تولیدکنندگان و تولید داخلی گفت: رونق اقتصادی در صورت حمایت همه جانبه از سرمایه‌گذاران محقق می شود.
بیت الله عبدالهی در دیدار با رییس امور شعب بانک ملی در استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه نباید سرمایه‌گذاران بخش خصوصی را در پیچ و خم های اداری از سرمایه‌گذاری برنجانیم، گفت: بایستی از سرمایه‌گذاران در هر حال حمایت کنیم و انتظار آنها این است که در بروکراسی های اداری گیر نکنند.
وی با اشاره به اینکه روزی استان آذربایجان شرقی در رتبه دوم اقتصاد کشور بود ولی اکنون متاسفانه در رتبه دهم قرار گرفته ایم، بر ضرورت حمایت از تولیدکنندگان و تولید داخلی با ارائه تسهیلات اقتصاد مقاومتی از سوی بانک ها تاکید کرد.
عبدالهی با بیان اینکه بیکاری جوانان از بزرگترین مشکلات خانواده ها به شمار می رود، اضافه کرد: با وجودی که اشتغال زایی از رویکردهای اساسی دولت است و مسئولان کشوری با اختصاص تسهیلات رونق تولید در این راستا اهتمام دارند، اما برخی بانک ها در خصوص پرداخت ها کم لطفی می‌کنند.
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس یادآور شد: اگر چنانچه مشکل سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در بانک ها رفع نشود نمی توان مدعی شد که برای تحقق اقتصاد مقاومتی و منویات رهبر معظم انقلاب تلاش کرده ایم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز