روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 564
  • 1,001
  • 1,356,903
رونق بازار با رعایت اصول نوین بازارداری و بازاریابی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در همایش اصناف ارس گفت: دنیای مدرن امروز هر لحظه در حال تحول است و تنها با رعایت اصول نوین بازارداری و بازاریابی می توان به رونق و اقتصاد پویا و پایدار رسید.
محسن خادم عرب باغی در جمع فعالان بازار و اصناف ارس با تاکید بر حرکت همسو با تحول های دنیای بازار و تجارت گفت: لازمه بقا در بازار بکارگیری شیوه های نوین بازارداری و بازاریابی است.
عرب باغی به برنامه های نوروز ۱۳۹۶ اشاره کرد و گفت: هماهنگی و همکاری اصناف با برنامه های توسعه محور می تواند موجب رونق بیش از پیش فعالیت های اقتصادی شود.
او یکی از جنبه های مثبت ورود گردشگران به ارس را دیدن توسعه و تحول در بخش های مختلف این منطقه دانست و گفت: باید همه مسئولین و اصناف برای جلب رضایت حداکثری گردشگران تلاش کنند چراکه گردشگران مبلغ های ارس در سراسر ایران هستند.
وی افزود: برای رونق بازار نسبت به همکاری و افزایش حضور تورهای خارجی اقدام کرده ایم؛ در این زمینه برای جلب رضایت گردشگر بناهای تاریخی مرمت شده و اقدام های لازم برای تامین خدمات رفاهی و تفریحی نیز انجام شده و در حال اجرا است.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در بخشی دیگر از سخنان خود با تاکید بر لزوم حفظ جایگاه تجارت و تاجرهای ارس، گفت: در مقطعی از زمان فشارهای شدیدی برای محدود شدن تجارت در جلفا وارد شد و قرار بر اعمال این محدودیت ها بود که در این صورت آثار سوء و ضررهای مالی هنگفتی به جامعه بازاری و تجار ارس وارد می شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز