روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 636
  • 790
  • 1,326,844
نمی‌دانم چرا طیب‌نیا را کنار گذاشتند

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: پیش بینی می کنم ۸۰ تا ۹۰ درصد کابینه پیشنهادی رای نمایندگان مجلس را کسب کنند.
مسعود پزشکیان در حاشیه جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران و در پاسخ به این سوال که آیا جهت گیری کلی کابینه را در راستای اهداف و برنامه های رئیس حمهور در ایام انتخابات می دانید یا خیر، اظهار داشت: مشکل ما این است که مدیران ما مدیران برنامه ای نیستندیا عاد ت نداریم برنامه ها را اجرا کنیم.
وی افزود: ما برنامه های سوم، چهارم، پنجم و ششم توسعه را داشته ایم و وقتی به همه دولت ها نگاه می کنیم، می بینیم که دولت ها آنطور که باید و شاید به قانون عمل نمی کنند.
نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی اظهار داشت این مسئله هم بخاطر ساختار اداری خاصی است که داریم؛ در چنین ساختار اداری چون افراد بر اساس تجربه و سلسله مراتب بالا نمی آیند افراد مهارت و درکی را که باید داشته باشند، پیدا نمی کنند و وقتی در کار قرار می گیرند تازه شروع به کسب تجربه می کنند و وقتی هم تجربه پیدا کردند، آنها را عوض می کنیم و یک عده آدم جدید می آوریم.
پزشکیان با بیان اینکه مدام یاد گرفته ایم که آدم عوض کنیم، درباره نتیجه جمع بندی صلاحیت وزرا در فراکسیون مجلس تصریح کرد: هنوز تصمیم نهایی نگرفته ایم، اما فکر می کنم ۸۰ تا ۹۰ درصد وزرا و یا قدری بیشتر رای بیاورند.
وی خاطرنشان کرد: البته به طور دقیق نمی توان برآورد کرد چون رای نمایندگان این مسئله را مشخص می کند.
مسعود پزشکیان ، نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر که آیا تیم جدید کابینه را همسوتر می دانید یا خیر، گفت: تیم اقتصادی کابینه فرقی نکرده و فقط وزیر صنعت و وزیر اقتصاد عوض شدند، آقای طیب نیا از جهت علمی فرد باتجربه ای بود حالا اینکه چرا او را عوض کردند نمی دانم و باید این را از دولت پرسید.
مسعود پزشکیان ادامه داد: اگر تیم قبلی باقی بود، بهتر می شد؛ اگر تیم گذشته را با رفع نقاط ضعف ابقا می کردند بهتر از این بود، اما چهار سال دیگر تازه می خواهند بگویند این افراد در این زمینه ها مشکل داشتند.
نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید یاد بگیریم که مشکلات موجود را رفع کنیم نه اینکه تا کسی مشکلی داشت او را عوض کنیم؛ آدم های جدیدی هم که می آیند معلوم نیست چه کار می خواهند کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز