روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 211
  • 801
  • 1,047,257
رونمایی از دو دستگاه جدید کشاورزی در ششمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری ربع رشیدی توسط اعضاء واحد فرهنگی و مذهبی هیئت حضرت موسی بن جعفر (ع) مراغه

به گزارش واحد فرهنگی و مذهبی هیئت حضرت موسی بن جعفر (ع) مراغه، رونمایی از دو دستگاه دو منظوره استریل و سمپاش توربولاینر و دستگاه خرد کن کود دامی در ششمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری ربع رشیدی که با حضور نوآوران، مبتکران و مخترعین سراسر کشور و کشورهای خارجی در تبریز برگزار شد، خبر داد.
مسعود بخشایشی، مسئول واحد فرهنگی و مذهبی هیئت حضرت موسی بن جعفر (ع) مراغه، گفت: دستگاه دو منظوره استریل و سمپاش توربولاینر و دستگاه خردکن کود دامی با تلاش و کوشش مهندس بهزاد گلعنبری و با همکاری مهندس حبیب جلیلی درخش و مهندس مسعود بخشایشی که همگی از مدرسین دانشکده فنی و کشاورزی مراغه هستند، برای اولین بار در سطح کشور طراحی و ساخته شد.
ایشان به مزایای عمده این دستگاهها از قبیل افزایش عملکرد واحدهای فضای سبز شهرداریها و کاهش چشمگیر هزینه های انسانی و همچنین عدم استفاده از سموم شیمیایی برای ضد عفونی واحدهای کشاورزی از قبیل گلخانه های کشت مستقیم و مرغداریها اشاره نمود.
ایشان خاطر نشان کرد: این دو دستگاه در کنار ۳ طرح دیگر (سیستم هشدار دهنده پین برشی بریده شده در گاوآهن برگرداندار، نمونه آزمایشگاهی بررسی انتقال حرارت در سیستم رادیاتور با استفاده از نانو سیال، و محفظه تصویر گیری بدون نویز از اجسام) با حمایت و با نام دانشکده فنی و کشاورزی مراغه در ششمین نمایشگاه بین المللی ربع رشیدی عرضه گردیده است.
همچنین ایشان در خاتمه از حمایت های همه جانبه جناب آقای دکتر اعظمی ریاست محترم دانشکده فنی و کشاورزی مراغه قدردانی کرده و خواستار توجه و حمایت بیشتر دیگر مسئولین به طرح های نوآورانه شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز