روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 451
  • 761
  • 1,333,152
رویای دست نیافتنی بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی مرند

نماینده‌ی مردم مرند در مجلس شورای اسلامی گفت: ساخت بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی مرند به رویایی دست نیافتنی تبدیل شده است.
محمد حسن‌نژاد اظهار کرد: ساخت این پروژه و تحقق آن به رویایی باورنکردنی و دور از دسترس برای مردم مرند تبدیل شده و امید است ساخت این بیمارستان و تاسیس مرکز ام آر آی و سی تی اسکن مرند مورد توجه مسئولان ذی‌ربط قرار گیرد.
محمد حسین صومی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در پاسخ به مطالبه‌ی حسن نژاد، گفت: در حال حاضر هیچ مشکل اعتباری برای تاسیس این بیمارستان وجود ندارد؛ بلکه مشکل اصلی طرح و نقشه‌ی اولیه است که باید به درستی و با صرف زمان مناسب طراحی شود.
وی افزود: پنج میلیارد تومان اعتبار نیز برای تاسیس مرکز ام آر آی مرند در نظر گرفته شده بود که نیمی از آن اختصاص داده شد و تجهیزات آن در حال ساخت هستند و پس از آماده شدن در اسرع وقت نصب خواهند شد.
علی صدرالسادات، معاون توسعه و مدیریت منابع وزیر بهداشت نیز اظهار کرد: برای تاسیس بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی مرند مجوز ماده ی ۲۳ باید گرفته شود و رایزنی‌ها نیز در حال انجام است.
وی افزود: تجهیزات ام آر آی در حال ساخت است و احداث مرکز سی تی اسکن نیز امر غیر ممکن نبوده و پس از طی مراحل قانونی به نرخ دولتی در مرند افتتاح خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز