روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
رویداد تبریز ۲۰۱۸ پیام صلح ایران را به گوش جهانیان می رساند

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: تبریز ۲۰۱۸ پیام صلح ایرانیان را به گوش جهانیان خواهد رساند.
به گزارش شهریار زهرا احمدی پور در جمع مدیران رسانه های کشورهای اسلامی در تبریز یادآور شد: رسانه های جهانی به واسطه رژیم صهیونیستی سعی دارند چهره ای شرور و نا امن و جنگ طلب از ایران نشان دهند اما صنعت گردشگری فرصتی است تا امنیت جامعه ایرانی به جهانیان نشان داده شود.
وی با اشاره به اهمیت تبریز ۲۰۱۸ خاطرنشان کرد: تبریز ۲۰۱۸ بهترین فرصت برای معرفی پتانسیل های گردشگری ایران است و از این فرصت باید به بهترین نحو استفاده شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: رژیم صهیونیستی توانسته به جنگ و اختلاف میان کشورهای اسلامی دامن بزند ولی کشورهای اسلامی باید سعی کنند به اتحاد برسند.
وی گفت:کشور ترکیه مشترکات بسیاری با آذربایجان ایران دارد از اینرو ما از رسانه های این کشور میخواهیم تا در معرفی جاذبه های گردشگری تبریز ما را همراهی کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز