روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 221
  • بازدید دیروز: 1,407
  • کل بازدید ها: 843,840
رویداد فرهنگی تبریز ۲۰۱۸ را خوب ارزیابی می‎کنم

عضو شورای شهر تبریز تاکید کرد: بزرگان اصلاحات مرا به خاطر رأی به «شهین باهر» سرزنش نکردند.
سعید نیکوخصلت، عضو شورای شهر تبریز در حاشیه‎ی نمایشگاه مطبوعات آذربایجان شرقی در بازدید از غرفه‎ی ایسنا با بیان این مطلب اظهار کرد: به هیچ عنوان از سوی بزرگان اصلاحات و لیست امید در خصوص رأی شهین باهر مورد انتقاد قرار نگرفته‌ام؛ به طوری‌که ۸۰ درصد از اعضای لیست امید همان شب به من زنگ زنده و رأی مرا قابل احترام دانستند و تنها ۲۰ درصد از آنان در اعتراض به رای من بیانیه دادند. هر ۱۳ عضو شورا صورت جلسه را امضا کرده‌ و قول همکاری داده‎اند و در هیچ دوره از شورا دیده نشده است که صورت جلسه‎ی انتخاب شهردار توسط تمامی اعضای شورا امضا شود و اعضا معتقد هستند که نمی‎شود شهر به طور سلیقه‎ای به ۱۳ قسمت تقسیم شود و مهم منفعت جامعه است. رسانه‎ها نیز باید به منظور ایجاد اتحاد در شورا تلاش کنند.
وی با ارائه‎ی توضیحاتی در خصوص رأی به شهین باهر گفت: رأی من در ابتدا به «الموسوی» بود و معتقد بودم شهر به یک حقوقدان نیاز دارد. ولی پس از کناره‌گیری او، تصمیم گرفتم به شهین باهر رأی دهم؛ چرا که تفکرات شهرداری شهین باهر تفاوت چندانی با لیست امید نداشت و از طرفی او دارای رأی مردمی و سبقه‎ و تخصص خوب، جوان و با انگیزه، آشنا به شهر و بزرگ شده‎ی تبریز بود.
نیکو خصلت با اشاره به فرصت باقیمانده تا «تبریز ۲۰۱۸»، بیان کرد: رویداد فرهنگی تبریز ۲۰۱۸ را با وجود انتظارات بالا، خوب ارزیابی می‎کنم و این رویداد آغازی برای بهبود ارتباطات بین‌المللی مردم تبریز است و با ورود اسپانسرها و سرمایه‎گذاران داخلی و خارجی شاهد رونق اقتصادی خوبی در تبریز خواهیم بود.
وی افزود: در صورت تلاش شبانه روزی و همکاری، بهبود کیفیت‎ها و داشتن عقلانیت در فرصت باقیمانده احتمال این که این فرصت به تهدید تبدیل شود، پایین می‎آید. با توجه به وجود مشکلات زیاد در مسئله‎ی هتلینگ، حل آن باید در اولویت قرار گیرد و اخیراً بخش خصوصی در این حیطه ورود کرده است و باید به این نکته نیز توجه داشت که تنها تبریز ۲۰۱۸ نبوده و این رویداد چندین سال ادامه خواهد داشت. در طی دو ماه باقیمانده باید تقویم رویدادها تهیه شوند تا برنامه‌ها همپوشانی نداشته و مشکل بلیط، ایاب و ذهاب، هتلینگ و رستوران به وجود نیاید.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز