روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 271
  • 771
  • 1,433,907
رویکرد مدیریت شهری ایجاد بستر مناسب برای توانمندسازی زنان

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریزدر جلسه هم اندیشی با مسئولین پارکهای بانوان شهرداری گفت: رویکرد مدیریت شهری ایجاد بستر مناسب برای تقویت و توانمندسازی زنان است.
به گزارش شهریار، حجت الاسلام احمد حمیدی به سیاستهای معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز در حوزه امور بانوان و خانواده اشاره و عنوان کرد: تحکیم بنیان خانواده اساس هدایت جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی به شمار می آید و با مدنظر قرار دادن این موضوع شهرداری تبریز گسترش تحکیم خانواده را در راس راهبرد های اجتماعی خود قرار داده است و تا کنون توانسته منشا خدمات بیشماری در این حوزه باشد.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با بیان اینکه جامعه پویا مبتنی بر ایمان الهی راهی جز سرمایه‌گذاری بر کانون خانواده و ستون خانواده یعنی مادران ندارد، گفت: در کنار ایجاد خانه‌های سلامت و فرهنگسراها توسعه زیرساخت‌های تفریحی وورزشی بانوان نقش مهمی در ارتقای شاخص‌های سلامتی شهروندان خواهد داشت.
حمیدی با اشاره به اینکه فضای ایجاد شده در پارک های بانوان گامی موثر جهت غنی سازی اوقات فراغت بانوان است افزود: ایجاد فضای امن فرهنگی برای بانوان مصداق سرمایه گذاری بر کانون خانواده است و حفظ حریم خصوصی بانوان باید به عنوان مهمترین اصل برای مسئولین شهری در اولویت باشد.
حجت الاسلام احمد حمیدی با اشاره به جمعیت ۵۰ درصدی زنان در جامعه تاکید کرد: این قشر نقش تعیین کننده ای را در بنیاد خانواده و شکل گیری جامعه سالم و نوع ارتباطات، تعامل و فعالیت های اجتماعی برعهده دارد و با توجه به ویژگیهای خاص و مسایل و مشکلات مبتلابه آنان اقتضاء دارد با برنامه ریزی های لازم به نحو موثر در جهت برآورد نیازهای بانوان اقدام شود.
حمیدی در پایان ضمن تشکر از مدیریت امور بانوان وخانواده معاونت فرهنگی واجتماعی نسبت به برگزاری مستمر این جلسات تاکید کرد.
در ادامه جلسه نیز مسئولین پارکهای بانوان نیز ضمن بیان نکته نظرات خود را در در خصوص مسائل مربوط به اجرای برنامه های فرهنگی وهنری وآموزشی در پارکهای بانوان بخشی از مشکلات ودغدغه ها و نیازهای خود را در حوزه فرهنگی واجتماعی مطرح کردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز