روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 475
  • 761
  • 1,333,176
رکابزن ایران پس از کسب برنز آسیا: برای پیشرفت، باید حمایت شوم

دارنده مدال برنز دوچرخه سواری آسیا گفت: تاکنون انتظاراتی که از خودم داشتم را برآورده کردم و به نظرم نتیجه خوبی در مسابقات پیست و جاده قهرمانی آسیا گرفتم اما برای پیشرفت، حمایت کردن لازم است.
امیر حسین جمشیدیان درباره‌ی عملکرد خود در مسابقات دوچرخه سواری جاده قهرمانی آسیا بیان کرد: مسیر مسابقه خیلی تکنیکی بود. به نظرم مسابقات سال گذشته با وجود اینکه قبل از المپیک برگزار شد اما به اندازه مسابقات سال ۲۰۱۷ سنگین نبود. شرایط مسابقه به گونه‌ای بود که از کیلومتر ۵ من و دو رکابزن قزاق از گروه جدا شدیم و با هم رقابت کردیم. البته بدشانسی‌هایی نیز آوردم به طوری که خودرو دوچرخه‌ام فراهم نشد و نتوانستم قبل از آغاز مسابقه خوب گرم کنم. همین موضوع باعث شد خیلی به من فشار وارد شود.
دارنده مدال برنز آسیا در پاسخ به این پرسش که ترجیح نمی‌داد در تایم تریل انفرادی هم رکاب بزند، تصریح کرد: دوست داشتم در تایم تریل رکاب بزنم. در مسابقات آینده هم برای این ماده تلاش خواهم کرد. در ایران برای مسابقه انتخابی تیم ملی سرما خوردم، کادر فنی تصمیم گرفت به نفرات دیگر هم میدان دهد. در ایران به جای اینکه فکرمان بر روی مسابقه باشد بر روی انتخابی است.
او در مورد رکابزنان قزاقستان که نمایش خوبی داشتند، گفت: به هر حال باید کار تیمی انجام داد. تیم قزاقستان هم یک دست بود چرا که مسابقات زیادی با هم بودند اما نفرات ما با هم در مسابقه‌ای شرکت نکرده بودند.
جمشیدیان در پاسخ به این پرسش که چقدر از عملکردش در مسابقات قهرمانی آسیا راضی است، گفت: انتظاری که از خودم داشتم را تا حدودی بر آورده کردم. البته من هیچ موقع راجع به مدال تصمیم نگرفتم بلکه فقط می‌خواهم پس از مسابقه بگویم خدا را شکر خوب رکاب زدم. در مسابقات قهرمانی پیست و جاده قهرمانی آسیا ۳ مدال طلا، نقره و برنز و یک مقام چهارم را به دست آوردم به نظر می‌رسد نتیجه خوبی باشد.
رکابزن ملی پوش ایران در مورد اینکه برای حفظ استعدادی مانند او چه اقداماتی باید انجام شود، تاکید کرد: برای پیشرفت حمایت لازم است . حالا اگر من استعداد هم داشته باشم اما حمایت نباشد نمی توان کاری از پیش برد. باید حمایت و اردوهای خارجی باشد و همه چیز دست به دست هم دهد تا یک ورزشکار با استعداد به هدفش برسد. هدف یک دوچرخه سوار از مبتدی گرفته تا حرفه ای این است که در تور های جهانی ، بازی های آسیایی و المپیک رکاب بزند. من نیز این اهداف را دارم امیدوارم که به آنها دست یابم.
او افزود: خدا را شکر تاکنون انتظاراتی که از خودم داشتم را برآورده کردم و کاری انجام دادم تا بقیه هم به من اعتماد کنند که اگر ماده‌ای را انتخاب می‌کنند تا در آن رکاب بزنم بقیه نگویند چرا امیر حسین را انتخاب کرده‌اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز