روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
رکورد تماشاگران رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی جهان شکسته می‌شود

اتحادیه جهانی فدراسیون‌های دوومیدانی انتظار دارد که رکورد حضور تماشاگران در رقابت‌های قهرمانی جهان در شانزدهمین دوره این رویداد شکسته شود.
شانزدهمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی جهان قرار است در روزهای ۴ تا ۱۳ آگوست (۱۳ تا ۲۲ مرداد) به میزبانی کشور انگلیس و در ورزشگاه المپیک شهر لندن برگزار شود.
در آستانه برگزاری این رویداد اتحادیه جهانی فدراسیون‌های دوومیدانی اعلام کرد که انتظار دارد ۶۶۰ هزار بلیت توسط تماشاگران خریداری شود.
مهمترین رقابتی که برگزار خواهد شد، فینال دوی ۱۰۰ متر است که بلیت‌فروشی برای این روز از مسابقات روز سه شنبه هفته جاری، اول آگوست انجام خواهد شد. اهمیت فینال دوی ۱۰۰ متر به دلیل آن است که «اوسین بولت» پیش از این اعلام کرده بود قرار است برای آخرین بار روی پیست دوومیدانی بدود.
بالاترین فروش بلیت برای مسابقات دوومیدانی قهرمانی جهان مربوط به سال ۲۰۰۹ و میزبانی برلین بود که در مجموع ۴۱۷ هزار و ۱۵۶ بلیت در طول ۹ روز برگزاری این تورنمنت فروخته شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز