روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 283
  • 814
  • 1,336,019
ریاست این دوره با اصلاح‌طلبان است

رییس خانه احزاب با بیان اینکه در جلسه دوشنبه ۲۳ مرداد رییس دوره‌ای خانه احزاب از بین اصلاح‌طلبان تعیین می‌شود، اظهارداشت: همچنین نایب‌رییس اول و منشی از بین مستقلین و اعتدالگرایان و نایب رییس دوم و خزانه‌دار هم از بین اصولگرایان انتخاب خواهد شد.
قدرت‌الله حشمتیان در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به انتخاب رییس دوره‌ای خانه احزاب گفت: بر اساس قانون خانه احزاب در تاریخ ۹۵/۵/۲۸ با رای شورای مرکزی به عنوان رییس خانه احزاب انتخاب شدم و با توجه به اینکه ریاست آن چرخشی و ۳ ‌ساله است، سال اول ریاست بر عهده اصولگرایان و سال دوم مستقلین و اعتدالگرایان بود که سال سوم ریاست بر عهده اصلاح‌طلبان است.
او با بیان اینکه در جلسه بعدی خانه احزاب که دوشنبه ۲۳ مرداد تشکلیل خواهد شد، رییس دوره‌ای خانه احزاب از بین اصلاح‌طلبان تعیین می‌شود، اظهار داشت: همچنین نایب‌رییس اول و منشی از بین مستقلین و اعتدالگرایان و نایب رییس دوم و خزانه‌دار هم از بین اصولگرایان انتخاب خواهد شد.
رییس خانه احزاب با اشاره به عدم برگزاری جلسه انتحاب نماینده کمیسیون ماده ۱۰ احزاب از بین دبیران کل احزاب ملی گفت: ۲۴۷ حزب در سطح کشور داریم که حدود ۸۲ حزب استانی و ۱۶۵ حزب ملی هستند و باید به‌طور قانونی ۱۰۷ حزب برای انتخاب نماینده احزاب ملی در جلسه جمعه ۱۳ مرداد حضور می‌یافتند که تنها ۳۰ دبیرکل احزاب آمدند و به دلیل اینکه جمعیت به حد نصاب نرسید جلسه به ۲۶ مرداد موکول شد .
حشمتیان با بیان اینکه کاندیدای جریان مستقلین و اعتدالگرایان برای انتحاب نماینده کمیسیون ماده ۱۰ احزاب هستم و به نفع کسی کنار نخواهم‌ رفت، گفت: در وهله اول قبل از اینکه با کسی ائتلاف کنیم باید به جریان مستقلین واعتدالگرایان فکر کنیم جریان مستقلین مصرانه از من می‌خواهند تا آخر به عنوان کاندیدا باقی بمانم و کنارم نخواهم رفت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز