روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۰/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
ریل گذاری خط راه آهن بستان آباد – میانه به زودی به اتمام می رسد

معاون شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: ریل گذاری خط راه آهن بستان آباد – میانه به زودی به اتمام خواهد رسید.
به گزارش خبرنگاران علی جبارذاکری در حاشیه بازدید از پروژه خط راه آهن میانه – تبریز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ریل گذاری خط راه آهن بستان آباد – میانه به زودی به اتمام خواهد رسید اظهار داشت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته با اتمام ریل گذاری این خط و هم زمان با سفر رئیس جمهور به استان آذربایجان شرقی مسافرگیری قطار از بستان آباد تا میانه انجام می گیرد.
معاون شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از هزینه ۱۰ هزار و ۵۱۴ میلیارد ریالی در پروژه راه آهن بستان آباد – میانه خبر داد و افزود: این پروژه ۲۰۳ کیلومتر طول دارد که در قالب ۱۰ قطعه احداث می شود.
معاون شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با تاکید بر اینکه ریل گذاری خط راه آهن بستان آباد – میانه به طول ۱۳۲ کیلومتر مراحل پایانی را سپری می کند، گفت: لازم به ذکر است که برای تکمیل و بهره برداری کامل از خط راه آهن میانه – تبریز به اعتبار ۱۲ هزار میلیارد ریالی نیازمند هستیم.
جبارذاکری تصریح کرد: به منظور آزمایش عملیات زیرسازی و روسازی در روزهای آینده با اتمام ریل گذاری خط راه آهن بستان آباد – میانه، طبق پیش بینی های ما تردد قطار در این مسیر تا ۲ ماه آینده انجام می گیرد.
معاون شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور یادآور شد: با تکمیل و بهره برداری از پروژه خط راه آهن میانه – تبریز مسافت تبریز – تهران که اکنون ۱۳ ساعت طول می کشد به ۵ ساعت کاهش خواهد یافت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز