روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 57
  • 857
  • 1,393,350
رییس سازمان سینمایی: عزل و نصب ها جابجایی است نه تغییر

رییس سازمان امور سینمایی، سمعی و بصری، عزل و نصب ها صورت گرفته در این سازمان را نه تغییر، بلکه جابجایی درون سازمانی عنوان کرد.
محمد مهدی حیدریان در گفت وگو با خبرنگاران افزود: ترجیح می دهم اصطلاح تغییر را در این باره به کار نبرم زیرا همه جابجایی ها در خانواده سینما و عمده آنها هم درون سازمانی بوده است.
وی ادامه داد: این عزل و نصب ها با مشاوره صنوف مختلف سینما بویژه مدیرعامل خانه سینما و معاونان سازمان انجام شد تا افراد در کاراترین موقعیت قرار گیرند.
حیدریان گفت: این جابجایی ها ناگهانی نیز نبود زیرا در طول دو ماه گذشته مشغول کار کارشناسی درباره اهداف کلی سازمان سینمایی و برنامه های راهبردی و اجرایی در رسیدن به این اهداف بوده ایم.
رییس سازمان سینمایی افزود: با همفکری در مجموعه سینما و سازمان سینمایی، راهبرد کلی که برای سینما داشتیم را به سیاست ها و برنامه های متناسب با هر بخش توسعه دادیم، به این نحو توسعه مفهومی بر اساس زیر مجموعه های مختلف سازمان تدوین شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز