روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 63
  • 899
  • 1,048,480
رییس فدراسیون زورخانه‌ای: ۵ سال دیگر بازنشسته می‌شوم

رییس فدراسیون ورزش‌های زوخانه‌ای با بیان این که به عنوان کارمند وزارت کشور ۵ سال تا زمان بازنشستگی زمان دارد گفت: در حال حاضر ۳۰ سال سابقه کار دارم و هنوز برای بازنشستگی خیلی جوانم.
مجتبی جوهری در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که آیا وی نیز به علت بازنشسته بودن باید به زودی از ریاست فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای کناره‌گیری کند یا خیر اظهار کرد: نه من بازنشسته نیستم و برای بازنشستگی هنوز خیلی جوانم. در حال حاضر ۳۰ سال سابقه کار دارم و ۵ سال دیگر موعد بازنشستگی‌ام می‌رسد.
رییس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای در پاسخ به این سوال که کارمند کدام ارگان دولتی است گفت: من کارمند وزارت کشور هستم و طبق قانون ۵ سال دیگر و با گذشت ۳۵ سال از اشتغالم بازنشسته می‌شوم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز