روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 648
  • 798
  • 1,334,147
رییس کنفدراسیون آفریقا:وزنه برداری ایران در دنیا حرف اول را می‌زند

رییس کنفدراسیون وزنه‌برداری آفریقا گفت: هر کسی که رییس فدراسیون جهانی شود باید به ایران و رییس فدراسیون ایران بسیار احترام بگذارد، چرا که ایران از نظر وزنه‌برداری حرف اول را در دنیا می‌زند.
به گزارش ساقی آذربایجان به نقل از “ورزش سه”، خالد محل هل درخصوص سطح مسابقات بین‌المللی در اهواز، اظهار کرد: مسابقات در سطح بالایی در حال برگزاری است و از فدراسیون وزنه‌برداری ایران بسیار تشکر می کنم. بسیار خوشحالیم که در این جا هستیم. واقعا مهمان‌نوازی ایرانی‌ها خیلی خوب بوده است.

وی با بیان این که در خصوص برگزاری مسابقات کمتر از این هم از ایران انتظار نداریم، گفت: وزنه‌برداری ایران، تاریخ بزرگی دارد و در جهان نیز همیشه اول بوده است. ما همیشه به این که ایران در حال پیشرفت است افتخار می کنیم.

رییس کنفدراسیون وزنه‌برداری آفریقا در خصوص انتخابات سال آینده فدراسیون جهانی هم گفت: لیست اسامی کسانی که می خواهند برای انتخابات شرکت کنند، هنوز مشخص نشده است و با کامل شدن لیست، واضح تر می توانیم صحبت کنیم.
وی ادامه داد: حتما با هماهنگی تمام قاره ها سعی می کنیم، بهترین ترکیب را برای فدراسیون جهانی انتخاب کنیم که رشته وزنه برداری پیشرفت بیشتری کند. حتما از شخصیت‌هایی انتخاب می‌کنیم که بیشتر به سود این رشته باشند و تاثیر بسیاری در پیشرفت این رشته داشته باشند.
رییس کنفدراسیون وزنه‌برداری آفریقا در خصوص تعامل فدراسیون جهانی پس از انتخابات با فدراسیون ایران نیز گفت: افرادی که در فدراسیون ایران هستند بسیار با شخصیت و قوی هستند و هر کسی که رییس فدراسیون جهانی شود باید به ایران و رییس فدراسیون ایران بسیار احترام بگذارد، چرا که ایران از نظر وزنه برداری حرف اول را در دنیا می زند. این صحبت ها یک واقعیت است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز