روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 159
  • 852
  • 1,331,399
زائران ایرانی عزتمندانه به حج آمدند

نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی گفت:‌ زائران ایرانی عزتمندانه به حج آمدند و خداوند متعال را شاکریم که درحج امسال، منویات رهبر معظم انقلاب و خواست مسئولان نظام و همچنین مردم عزیز و شهید پرور مبنی بر رعایت عزت و حرمت زائر ایرانی، محقق شد.
سیدعلی قاضی عسکر با استقبال حمید محمدی رییس سازمان حج و زیارت و جمعی مسئولان و کارکنان بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت وارد مکه مکرمه شد.
وی در بدو ورود به مکه مکرمه و درجمع خبرنگاران افزود: حدود ۲۰ روز از ورود اولین زائران ایرانی به سرزمین وحی می گذرد و بحمدالله عزیزان ما در کمال سلامت، آرامش، امنیت و عزت هم در مدینه منوره و هم در مکه مکرمه مشغول انجام وظایف دینی خودشان هستند.
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت اظهارکرد: آن گونه که از نزدیک شاهد بودم و در دیدار با زائران ایرانی آنها نیز گواهی می دادند، امسال نسبت به گذشته آرامش بهتری میان زائران حاکم است و علاوه بر اینکه مورد استقبال حجاج دیگر کشورها هستند، خود مردم عربستان نیز نسبت به ایرانیان بهتر از گذشته عمل کردند و اشتیاق خودشان را به این حضور نشان دادند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز