روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 629
  • 779
  • 1,330,141
زخم‌های آزادگان، سرمشق‌ ماندگار ایمان و اراده

شهردار تبریز با صدور پیامی ضمن گرامی‌داشت ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، آزادگان را نماد بارز مقامت و صلابت عنوان کرده و خاطرنشان کرده‌است: برگزاری همایش کشوری آزادگان در تبریز، گردهمایی رشادت، پایمردی و ایثار در شهر سرداران عاشورایی است.
به گزارش شهریار، در پیام صادق نجفی آمده است: تاریخ ایران اسلامی، سرشار است از حکایت دلاورمردانی که با ایثار و ازجان گذشتگی، جای‌جای این خاک عزیز را پاس داشته اند و دست متجاوزان را از آستین میهن قطع کرده‌اند.
در ادامه این پیام آمده‌است: آزادگان سرفراز هشت سال دفاع مقدس، با فدای بهترین سال های عمر خویش، زیباترین صفحات کتاب انقلاب شکوهمند اسلامی را رقم زده اند؛ با گذشت ۲۵ سال از ورود آزادگان سرافراز به خاک میهن اسلامی، زخم‌های دوران اسارات، هنوز سرمشق‌ ایمان و اراده است.
شهردار تبریز، رنج‌های مضاعف مجاهدت آزادگان را یادآور شده و آورده است: این عزیزان از یک سو در میدان رزم مجاهدت ها کرده اند و از سویی دیگر، با مقاومت در اردوگاههای دشمن، صلابت ایران اسلامی و مفهوم انسان برگزیده را نشان دادند.
وی در پایان با گرامی‌داشت ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، به برگزاری چهارمین همایش کشوری آزادگان موصل ۲ در تبریز اشاره و متذکر شده است: تبریز به عنوان شهر عاشورائیان، با پیشینه‌ای سرشار از ایثار و رشادت، افتخار میزبانی فضای معنوی این گردهمایی کشوری را بر عهده دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز