روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 502
  • 769
  • 1,387,504
زمینه‌های همکاری عملی تبریز و آستان‌قدس‌علوی‌ توسعه می‌یابد

شهردار تبریز در دیدار با معاون فرهنگی و مدیر ارتباطات آستان قدس علوی، بر لزوم پی‌ریزی و تقویت همکاری‌های عملی بین دو طرف تاکید کرد.
به گزارش شهریار، صادق نجفی در این دیدار، با اشاره به اجتماع عظیم اربعین حسینی، اظهار داشت: مدیریت منسجم این آئین جهانی، بار دیگر قدرت وحدت و مودت شیعیان را به اثبات رساند.
شهردار تبریز اضافه کرد: این شکوه و عظمت که سال‌به‌سال، با نشاط بیشتری برگزار می‌شود، ریشه در عنایات ائمه(ع) دارد و به یکی از افتخارات مهم جهان تشیع تبدیل شده‌است.
وی یادآور شد: تبریزبه عنوان نخستین پایتخت جهان تشیع، از دیرباز در خدمت تقویت علمی و عملی جبهه جهانی اسلام بوده و نقش خود را با تقدیم مجاهدان و عالمان وارسته ثابت کرده است.
نجفی متذکر شد: علامه امینی(ره) از علمای بنامی است که با تالیف ماندگار خود «الغدیر»، بیشترین نقش را در تبیین سیره امام علی‌(ع) داشته است.
وی با اشاره به خواهرخواندگی تبریز و کربلا، اظهار امیدواری کرد، استمرار همکاری‌های شهرداری تبریز و آستان قدس علوی، زمینه همکاری‌های گسترده‌تر تبریز و نجف را فراهم بیاورد.
در پایان این دیدار، بیرق منور حرم امیرالمومنین(ع)، از سوی معاون فرهنگی و مدیر ارتباطات آستان قدس علوی تقدیم شهردار تبریز شد. دکتر نجفی نیز لوح نفیس منقش به عمارت شهرداری تبریز را تقدیم طرف عراقی کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز