روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
زنان ریشه توسعه اقتصادی کشور هستند

نماینده مردم شبستر و تسوج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدارش با وزیر ورزش و جوانان گفت: از وزیر ورزش خواستیم تا با رعایت شرایط خاص زمینه حضور زنان در ورزشگاه ها را فراهم کنند.
معصومه آقاپور علیشاهی بعد از حضور در مراسم اهدای مدال های جام کشتی تختی در تبریز در گفت وگو با خبرنگاران افزود: حضور زنان با رعایت شرایط خاص و اختصاص جایگاهی ویژه می تواند پاسخ مثبتی به خواسته به حق آنان باشد.
وی ادامه داد: حضور زنان در ورزشگاه ها می تواند به جهانیان اثبات کند که در نظام جمهوری اسلامی ایران جایگاه واقعی را برای زنان در حوزه های مختلف سیاسی ، اجتماعی، اقتصادی و ورزشی همواره مد نظر قرار می دهد.
آقاپور با اشاره به مذاکرات صورت داده با وزیر ورزش و جوانان در این خصوص اظهار داشت: خوشبختانه وزیر ورزش نیز در این خصوص همراهی لازم را دارد و امیدواریم با رعایت شرایط خاص امکان‌حضور بانوان در ورزشگاه ها و استادیوم های ورزشی کشور فراهم شود.
این نماینده مجلس تصریح کرد: زنان و مادران امروز باید دخترانی را تربیت کنند که در کنار علم به دنبال کارآفرینی باشند.
وی افزود: امروز ما به زنان و ‌دخترانی نیاز داریم که در کنار مهارت های زندگی؛ مهارت های کسب و‌کار و کارآفرینی فرابگیرند تا با کمک نیمی از جمعیت کسور اهداف چشم انداز ۱۴۰۰ عملی شود.
آقاپور تاکید کرد: زنان ریشه توسعه اقتصادی کشور هستند ما برای اینکه شاهد درخت تنومند اقتصاد با شاخ و برگ گسترده باشیم باید از توان زنان در جامعه بهره بگیریم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز