روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
زنان نیروی تاثیرگذار جامعه هستند

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با اشاره به ظرفیت هایی که در زنان و جوانان ایرانی وجود دارد، گفت: زنان نیروی بزرگ و تاثیر گذار جامعه اند باید رویکرد فرهنگی به باور تبدیل شود، تا اثر بخشی لازم داشته باشد.
وی در ادامه به نقش تاثیرگذار نسل جوان در جامعه خصوصا حضور آنها در مدیریت جنگ تحمیلی به ایران اشاره کرد و افزود: انتظار این است آنها در مدیریت جامعه نقش داشته باشند با حضور خود در انتخابات پیام دادند که این حضور را باید درک کرد.
شهیندخت مولاوردی اظهار کرد: در جهانی زندگی می کنیم که با واقعیت های آن آشنا هستیم به نحوی خود را باید با آن تطبیق دهیم نه اینکه در آن هضم شویم، جامعه ما ترکیب جدیدی را خلق کرد که می توان امروزی و دین دار بود.
وی همچنین به توان افزایی زنان و دختران به عنوان یکی از برنامه های دولت آینده اشاره کرد و گفت: نسخه شفا بخش چالش ها ، اقتصاد مقاومتی است باید با ابتکار و خلاقیت تولید و ظرفیت ملی را به دنیا نشان دهیم، این مساله مورد تاکید رهبری است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز