روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۶/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 313
  • 807
  • 1,127,800
زندگی برای بسیاری از مردم سخت شده است

آیت الله هاشم هاشم‌زاده هریسی‌ نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان در جمع فعالان حقوقی و مدنی تبریز اظهار داشت: امروز باید دعواهای سیاسی کنار گذاشته شود و تنها به فکر خدمت بود.
وی با تأکید بر این‌که نباید کاری کنیم که مردم ما را لعنت کنند،‌ خاطرنشان کرد: به جای پرداختن به درد مردم، یک عده دعوای سیاسی می‌کنند و حرف‌های گزاف می‌زنند، چنین مسائلی به زیان کشور و مردم است.
نماینده خبرگان رهبری ادامه داد: با این شرایطی که در کشور وجود دارد و وضعیتی که مردم دارند، نمی‌توان از عدالت سخن گفت، زندگی برای بسیاری از مردم سخت شده، مردم نه درآمدی دارند، نه می‌توانند مایحتاج خود را تهیه کنند.
هریسی ادامه داد: هرکس در این کشور مسئولیت دارد؛ مقصر در بروز شرایط فعلی است و نباید تقصیرها را صرفاً به گردن دولت انداخت؛ حتی مجلس و قوه قضائیه هم مسئول هستند.
نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان یادآور شد: هر کس اختیارات بیشتری داشته باشد، مسئولیتش نیز بیشتر است. نمی‌توان با فرافکنی از زیر بار مسؤولیت شانه خالی کرد.
نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان در پایان سخنان خود گفت: متأسفانه در کشور اقتصاد در اولویت نیست، بلکه سیاست در اولویت قرار دارد و سیاست یکی از عوامل مؤثر در به وجود آمدن وضع فعلی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز