زندگی برای بسیاری از مردم سخت شده است

آیت الله هاشم هاشم‌زاده هریسی‌ نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان در جمع فعالان حقوقی و مدنی تبریز اظهار داشت: امروز باید دعواهای سیاسی کنار گذاشته شود و تنها به فکر خدمت بود.
وی با تأکید بر این‌که نباید کاری کنیم که مردم ما را لعنت کنند،‌ خاطرنشان کرد: به جای پرداختن به درد مردم، یک عده دعوای سیاسی می‌کنند و حرف‌های گزاف می‌زنند، چنین مسائلی به زیان کشور و مردم است.
نماینده خبرگان رهبری ادامه داد: با این شرایطی که در کشور وجود دارد و وضعیتی که مردم دارند، نمی‌توان از عدالت سخن گفت، زندگی برای بسیاری از مردم سخت شده، مردم نه درآمدی دارند، نه می‌توانند مایحتاج خود را تهیه کنند.
هریسی ادامه داد: هرکس در این کشور مسئولیت دارد؛ مقصر در بروز شرایط فعلی است و نباید تقصیرها را صرفاً به گردن دولت انداخت؛ حتی مجلس و قوه قضائیه هم مسئول هستند.
نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان یادآور شد: هر کس اختیارات بیشتری داشته باشد، مسئولیتش نیز بیشتر است. نمی‌توان با فرافکنی از زیر بار مسؤولیت شانه خالی کرد.
نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان در پایان سخنان خود گفت: متأسفانه در کشور اقتصاد در اولویت نیست، بلکه سیاست در اولویت قرار دارد و سیاست یکی از عوامل مؤثر در به وجود آمدن وضع فعلی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از