روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 642
  • 857
  • 1,393,935
زنگنه:خودکفایی بنزین ادعای کیهان بود نه من

وزیر نفت اظهار کرد: روزنامه کیهان گفت در بنزین خودکفا شدیم که خودش هم باید جواب بدهد. بروید و از آقای شریعتمداری بپرسید که چرا ادعای خلاف کرده است.
بیژن نامدار زنگنه گفت: تولید مستمر شروع شده و اکنون در حال تثبیت تولید هستیم. من هم هیچ گاه نگفتم در بنزین خودکفا می‌شویم، کیهان گفته خودکفا شدیم که خودش هم باید جواب بدهد. بروید و از مدیر مسوول آن بپرسید که چرا ادعای خلاف کرده است.
او در پاسخ به ادعایی مبنی بر شکست مذاکرات با هند، اظهار کرد: مسئله ترکیه و هند و دروغ به این بزرگی که هندی‌ها درباره ترکیه با ما صحبت کردند را چه کسی گفته؟ این چه حرفی است که می‌زنند و چه مبنایی دارد؟
زنگنه تاکید کرد: یکی از مصادیق شرافت و صداقت به اخلاق حرفه‌ای این است که حرف مبنا داشته باشد. دروغ‌پردازی و شایعه‌پراکنی در شأن خبرنگاری و این حرفه باارزش نیست. ما با هندی‌ها بر سر قیمت گاز و شرط آنان برای توسعه میدان فرزاد B به توافق نرسیدیم. البته مذاکرات تمام نشده و راه‌ وجود دارد و دو راه را نیز به موازات پیگیری می‌کنیم. یکی اینکه شرکت گاز پروم روسیه قرار است همان میدان را برای فرزاد B و فرزاد A پیشنهاد دهد و دیگر اینکه ما خودمان شروع کردیم تا مطالعات میدان را تکمیل کنیم که اگر قرار شد به روش دیگری میدان را توسعه دهیم، مطالعات آن را داشته باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز