روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
زنی که رئیس باند سرقت خودرو بود !

رئیس کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد از دستگیری یک سارق زن تحت تعقیب پلیس آگاهی خبر داد.
سرهنگ احمد ناصری رییس کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد گفت: عوامل گشت کلانتری در حین گشتزنی به یک دستگاه خودرو مزدا ۳۲۳ مشکوک شدند و با استعلام مشخص شد خودرو سرقتی است.
وی گفت: عوامل پلیس با حضور در محل و تحقیق از اهالی، موفق به شناسایی پاتوق سارقین شدند. با اخذ دستور مقام محترم قضایی منزل بازرسی شد که سه نفر متهم مرد و یک نفر متهمه زن حضور داشتند.
سرهنگ ناصری ادامه داد: تعداد ۵عدد سویچ خودروی پراید و پژو ، ۵عدد ریموت در ساختمان، ۳۰عدد کلید منزل، ۱عدد اسپری اشک آور، ۷دستگاه گوشی موبایل ،۳۰فقره سفته،۳۸برگ تراول ۵۰هزارتومانی تقلبی ، چند برگ اسناد و مدارک جعلی و تعدادی دیگر آلات و ادوات ارتکاب جرم کشف و ضبط شد.
وی گفت: در ادامه متهمه باتوجه به اینکه به اتهام سرقت منزل و جعل تحت تعقیب اداره هشتم آگاهی تهران بزرگ بود پس از تشکیل پرونده تحویل آن اداره شد و سه نفر سارق دیگر به همراه اموال مکشوفه و خودرو سرقتی تحویل پایگاه سوم آگاهی تهران بزرگ گردیدند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز