روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 282
  • 965
  • 1,043,859
زن جوان، شوهر خود را زیـر سیـمان دفــن کــرد

سرهنگ داوود علی بخشی فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: زن جوان پس از مرگ شوهر ۳۷ ساله اش وی را با مخلوط ماسه وسیمان در زیرزمین منزل مسکونی دفن کرد.
سرهنگ داوود علی بخشی، رئیس پلیس این شهرستان طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: زن جوان پس از گذشت ۱۵ روز از مرگ همسرش به دفن او در زیر زمین و پوشاندن روی متوفی با ملات ماسه و سیمان اعتراف کرد.
۲۲ شهریور ماه سالجاری، پس از جدال لفظی بین یک زوج جوان، مرد ۳۷ ساله برای استعمال مواد مخدر راهی زیر زمین خانه می شود. وی تا ساعت ۲ بامداد در حال استعمال موادمخدر بوده که صبح همسرش وی را در حالی که خواب آلود نقش بر زمین شده، می بیند.
این زن مدعی است که شوهرش به صورت غیرعادی نفس می کشیده و یک ورق قرص کلونازپام (کنترل کننده تشنج و صرع) در کنارش وجود داشت، با این وجود یک پتو بر روی همسرش کشده و زیر زمین را ترک کرده است.
صبح روز بعد زن نگران وضعیت شوهرش شده و پس از مراجعه به زیرزمین متوجه مرگ همسرش می شود و به علت ترس، موضوع مرگ وی را کتمان می کند.
در ادامه این زن که دارای فرزند ۱۵ ساله است، اقدام به خرید کیسه سیمان و دفن همسرش در زیر زمین خانه می کند. این زن پس از گذشت ۱۵ روز موضوع را به عوامل گشت انتظامی ملایر اطلاع رسانی و تحقیقات پلیس برای بررسی دقیق تر این موضوع در جریان است.
جسد این مرد جوان از زیر زمین خارج و جهت بررسی علت اصلی مرگ تحویل پزشکی قانونی شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز