روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 365
  • 659
  • 1,437,926
زن جوان بعد از ازدواج دزد شـد !

هیچ گاه در تصورم نمی گنجید که روزی سرنوشت مرا به جایی بکشاند که با شلیک های پلیس و به عنوان همدست یک سارق حرفه ای دستگیر شوم و دومین ازدواجم نیز این گونه دستخوش ماجراهای تلخ مردی شیشه ای قرار گیرد و …
این ها بخشی از اظهارات زن ۲۷ ساله ای است که به اتهام همدستی با اعضای یک باند حرفه ای سرقت خودرو توسط نیروهای تجسس کلانتری الهیه مشهد به دام افتاد.
او در حالی که از ازدواج با همسر دومش به شدت ابراز پشیمانی می کرد و بی توجهی به نصیحت های پدر را عامل بدبختی هایش می دانست، به مشاور و کارشناس اجتماعی کلانتری الهیه مشهد گفت: پدرم کارمند بود و زندگی متوسطی داشتیم از سوی دیگر به دلیل این که تک دختر خانواده بودم بسیار مورد توجه خانواده ام قرار می گرفتم به طوری که هیچ کس به رفتارهای خوب یا بد من واکنشی نشان نمی داد و من از شرایط آزادتری در خانواده برخوردار بودم بالاخره در سال آخر دبیرستان با جوانی به نام «سیروس» آشنا شدم و با وجود مخالفت های پدرم با او ازدواج کردم. آن روز نصیحت های پدرم را که می گفت: «پایبندی به خانواده در آشنایی های خیابانی وجود ندارد» افکار باطلی می پنداشتم و تنها به رویاهایم می اندیشیدم اما هنوز دو سال بیشتر از ازدواجمان نگذشته بود که نه تنها به اعتیاد سیروس پی بردم بلکه متوجه شدم او با زنان دیگری نیز ارتباط دارد در حالی که پسرم به دنیا آمده بود روزی صیغه نامه ای را در میان لوازم شخصی همسرم پیدا کردم که دنیا روی سرم خراب شد.
موضوع اعتیاد او را تحمل می کردم اما نمی توانستم زن دیگری را در زندگی خودم بپذیرم به همین دلیل اختلافات ما با مشاجره و قهر آغاز شد و در نهایت پس از شش سال زندگی با سیروس مهر طلاق در حالی بر شناسنامه ام خودنمایی کرد که به همراه پسر چهار ساله ام راهی منزل پدرم شدم. یک سال بعد از این ماجرا بود که باز هم حرف های پدرم درباره آشنایی های خیابانی را نادیده گرفتم و با «ایوب» ارتباط برقرار کردم.
او جوانی ۲۶ ساله بود که در یک کافه سنتی کار می کرد. خلاصه مدتی بعد از این ارتباط های خیابانی، او در حالی با وجود مخالفت های هر دو خانواده از من خواستگاری کرد که شرط گذاشت من به تنهایی وارد زندگی اش شوم! به همین دلیل پسرم را به مادرم سپردم و با «ایوب» ازدواج کردم.
هنوز یک هفته از آغاز زندگی مشترکمان نگذشته بود که فهمیدم او نیز به مصرف شیشه اعتیاد دارد، وقتی به همسرم اعتراض کردم ناگهان تیغه چاقویش بر بازویم فرود آمد و مرا وادار به سکوت کرد .
به دلیل ترس از سرزنش پدر و مادرم این موضوع را پنهان کردم تا این که شش ماه بعد همسرم از کافه اخراج شد و با خودروی پدرش مسافرکشی می کرد در این میان با جوان دیگری که او نیز معتاد بود آشنا شد و بدین ترتیب رفت و آمد خانوادگی ما شکل گرفت ولی زمانی فهمیدم که دوست سابقه دار همسرم یک سارق حرفه ای است که دیگر دیر شده بود. آن شب من و همسرم سوار بر خودرویی بودیم که دوست شوهرم در اختیار ما گذاشته بود.
زمانی به خود آمدم که خودروی گشت پلیس آژیرکشان ما را تعقیب می کرد. همسرم برای فرار از چنگ پلیس به سوی جاده قدیم قوچان پیچید ولی با شلیک چندین گلوله به ناچار متوقف شد و ماموران بعد از دستگیری اعضای دیگر باند، مقدار زیادی لوازم سرقتی نیز کشف کردند.
شایان ذکر است اعضای این باند سرقت با دستور سرهنگ توفیق حاجی زاده (رئیس کلانتری الهیه) به مراجع قضایی معرفی شدند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز