روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۶/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 284
  • 778
  • 1,125,634
زهرا ساعی و بی تدبیری های ناتمام اصلاح طلبان تبریز

منصوریاحتمالا نام خانم زهرا ساعی به گوشتان خورده است . عملکرد او در میان نمایندگان مجلس استان تقریبا مشابه مثلث نهاوندیان –نوبخت و واعظی در دولت است هر چند در سطح و زاویه ای متفاوت . سه شخصی که نقش بسیار بزرگی در انحراف دولت از وعده های انتخاباتی اش داشت و این انحراف تا جایی تداوم یافت که اکنون بسیاری از شخصیتهای سیاسی بی طرف و حتی اصلاح طلب ، روحانی را یک اصولگرای رادیکال میشناسند.
رییس جمهوری که هیچ علاقه ای حتی برای تکرار وعده های انتخاباتی اش هم ندارد.
بهرحال عملکرد خانم ساعی در صورت بندی کنشهای سیاسی این شهر نیز تا کنون چنین بوده است. البته در همان ایام تعیین افراد لیست، بسیاری از دلسوزان اصلاح طلب این نقد آشکار را در خصوص ایشان داشتند که ساعی حتی نام خیابان های این شهر را بلد نیست چگونه ممکن است برای تبریز کار کند.
اما بهانه این یادداشت تکرار داستان بی تدبیری های ناتمام اصلاح طلبان تبریز نیست بلکه یادآوری شعارهای انتخاباتی است.
رییس جمهور و مثلث پشت پرده مذکور آشکارا اعلام کرده اند که چرخیده و به اصالت اصولگرایانه خود بازگشته اند و البته نیازی هم به کسی ندارند چرا که با حمایت نظام و آرای ملت سه سال بر مسند خواهند بود.
اما به زعم و سهم خود میخواهیم تکلیف خود با خانم ساعی را هم بدانیم.
نماینده ای که نه شجاعت بی نظیر پروانه سلحشوری تهران را از خود نشان داده و نه کارآیی معصومه آقاپور شبستر را.
درست در ایامی که مردم هم به لحاظ روانی نیازمند شارژ روحی و روانی هستند این نماینده محترم راهی اروپا میشود تا به زعم خود به همراه ۵ نماینده محترم مجلس ، در پارلمان اروپا کفه ترازوی ارتباطات جهانی را به سمت ایران سوق دهند. کاری به ادعای این عزیز ندارم اما افکار عمومی این توضیح را قانع کننده میدانند ؟
از این نکته می گذرم و به شکایت این خانم از روزنامه اصلاح طلب آفتاب یزد می پردازم. خانم ساعی بخاطر دارند در سالن شهریار دانشگاه آزاد چه سخنرانی پرشوری در خصوص آزادی بیان داشتند و احیانا با اجازه نوبخت، چند بار نام محمد خاتمی را تکرار و بر اعتقاد خودش بر گفتمان آزادی خواهی خاتمی اصرار میکرد؟
حال چه شده است از یک روزنامه اصلاح طلب بابت یک تیتر که به وضوح از متن سخنان وی برآمده است و بابت یک عکس که برای تیتر انتخاب شده است شکایت نموده اند؟
داخل گزارش فقط یک سئوال مشخص پرسیده شده است که آیا این سفرها در این بلبشوی بی اعتمادی مردم به مسئولین چه خیری برای کشور داشته است . حال پاسخ این سئوال ، شکایت کردن است ؟
به نظر میرسد فرصت ها برای اثبات پایبندی نمایندگان مجلس به گفتمان ادعایی خود رو به اتمام است و از این روی بهتر است نمایندگان مجلس ضمن ارائه گزارشی از عملکرد خود به مردم و رسانه ها، آخرین مواضع سیاسی خود را بصورت شفاف با مردم در میان بگذراند.

غلامرضا منصوری

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز