زورآزمایی برانکو و جلالی به نفع مرد کروات

برانکو بالاخره موفق شد مچ جلالی را بخواباند و او را در لیگ ایران شکست دهد . پرسپولیس که در دو دیدار اخیر خود در لیگ و آسیا با شکست زمین را ترک کرده بود ، در این بازی موفق شد طلسم های خود را بشکند . علی علیپور اولین طلسم شکن این تیم بود که بعد از هفته ها گلزنی کرد . خط دفاعی پرسپولیس نیز مقابل یکی از بزرگترین گلزنان لیگ روز موفق را پشت سر گذاشت و موفق شد دروازه اش را بسته نگه دارد و طارمی نیز بعد از هفته ها به صدر جدول گلزنان لیگ رسید و در نهایت مهمترین اتفاق ممکن آن که برانکو بعد از ناکامی های پیاپی برابر مجید جلالی مقابل این مربی به برتری دست یافت تا سرخپوشان بیش از پیش به قهرمانی نزدیک تر شوند .
پرسپولیس مطابق انتظار بازی را خوب شروع کرد و موفق شد با حرکات ترکیبی بین مسلمان ، طارمی ، امیری و سروش رفیعی خطرات زیادی را روی دروازه پیکان شکل دهد اما پیکان در سمت مقابل با استفاده از سرعت بالای گادوین منشا و قدرت تمام کنندگی این بازیکن خطراتی روی دروازه پرسپولیس ایجاد کرد .
مهدی طارمی مطابق دیدارهای گذشته فرصت های مناسبی برای باز کردن دروازه به دست آورد که سرخابی های سابق مانع بزرگی بر سر راه او شکل دادند و امیرحسین صادقی و رحمان احمدی با واکنشهای به موقع خود باعث شدند تا آقای گل فعلی لیگ در حسرت گل در نیمه نخست باقی بماند .
نیمه بازی بیشتر تحت تاثیر پاس های اشتباه پرتعداد بازیکنان دو تیم و خصوصا پرسپولیسی ها در میانه میدان بود و ارسال های صادق محرمی و وحید امیری نتوانست چاره ساز این تیم برای به دست آوردن راه دروازه رحمان احمدی باشد تا نیمه اول با نتیجه بدون گل خاتمه یابد .
پس از آغاز نیمه دوم بارها این پرسپولیسی ها بودند که بازی را با حملات خود آغاز کردند ، آنها در همان دقایق ابتدایی نشان دادند به دنبال این هستند تا در نهایت بازی را به سود خود به پایان برسانند ، البته در این میان شاگردان جلالی نیز با ضد حملات خود دروازه بیرانوند را در نظر داشتند .
بازی با حملات سرخپوشان ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۵۶ اولین گل را که با حرکت انفرادی علی علیپور همراه بود به زیبایی به ثمر رسید . پس از این گل شاگردان برانکو با خیال راحت تری به کار خود ادامه دادند و البته به دنبال این بودند تا باز هم بتوانند دروازه حریف را باز کنند . در این میان پیکانی ها نیز توانستند خطراتی را روی دروازه پرسپولیسی ها ایجاد کنند و هر چه به دقایق پایانی بازی نزدیک تر می شدیم آنها سعی داشتند حملات خود را بیشتر کنند . نکته جالب در بازی پرسپولیسیها پس از گل اول ، موقعیتهایی بود که این تیم روی دروازه رحمان احمدی ایجاد کرد اما هر کدام از آنها با بی دقتی از دست رفت تا اینکه در دقیقه پایانی بازی یکی دیگر از زیباترین گلهای لیگ با ضربه چیپ راه دور مهدی طارمی به ثمر رسید و پرسپولیسیها توانستند پیروزی خود را محکم تر کنند . بردی که آنها را در نهایت دست نیافتنی تر کرد . امیرغلامی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از