روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 582
  • 899
  • 1,048,999
زورگیری از زنان با خـودرو داماد مرحـوم!

سرهنگ مرتضی نثاری، اظهار داشت:۲۸ مرداد ماه سال جاری پرونده ای با عنوان زورگیری در پوشش مسافرکش با شکایت خانم جوانی (۲۶ ساله) در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت که شاکی در شکایت خود عنوان کرده بود توسط راننده یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ مورد زورگیری قرار گرفته است.
این مقام انتظامی افزود: شاکی پرونده پس از حضور در پایگاه چهارم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: ساعت ۰۸:۳۰ مورخه بیست و هفتم مرداد ماه سال جاری برای رفتن به محل کارم سوار یک دستگاه خودرو ۲۰۶ شدم که پس از طی مسافتی راننده از مسیر اصلی منحرف شد و در کوچه خلوتی با تهدید چاقو تمامی اموال شامل گوشی تلفن همراه، کارت های عابر بانک، کارت شناسایی و پول نقد همراهم را سرقت کرد و پس از پیاده کردنم از محل متواری شد.
وی بیان کرد: با توجه به شیوه و شگرد سرقت، کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی با راهنمایی مالباخته به محل وقوع سرقت مراجعه و در بررسی تصاویر به دست آمده از دوربین های مداربسته محلی، موفق به شناسایی خودرو پژو ۲۰۶ سارق شدند؛ در ادامه کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که مالک خودرو به مدت یک سال پیش فوت کرده و در حال حاضر نیز هیچ اطلاعی از محل سکونت دیگر اعضای خانواده اش وجود ندارد.
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: همزمان با شناسایی مالک خودرو ۲۰۶، سرقت مشابه دیگری این بار در خیابان فرجام به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد که طی آن راننده یک خودرو ۲۰۶ اقدام به زورگیری از یک زن کرده بود؛ بلافاصله دستور توقیف خودرو ۲۰۶ به همراه دستگیری سرنشین آن در سیستم جامع پلیس ثبت و همزمان اجرای طرح مهار در مناطق شرق تهران در دستور کار قرار گرفت.
سرهنگ نثاری تصریح کرد: سرانجام در ۲۹شهریور ماه مأموران کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس حین گشت زنی موفق به شناسایی خودرو ۲۰۶ و توقیف آن با سرنشینی یک خانم شدند.
با انتقال راننده خانم خودرو ۲۰۶ به پایگاه چهارم پلیس آگاهی، این خانم به کارآگاهان عنوان داشت که پس از فوت همسرش، خودرو را برای مسافرکشی در اختیار برادرش قرار می داده و هیچ اطلاعی از موضوع سرقت و زورگیری در پوشش مسافرکشی ندارد.
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام خبر دستگیری زورگیر مسافربرنما عنوان داشت: با شناسایی متهم ۳۳ ساله و شناسایی تصویر آن توسط شکات پرونده، متهم در مخفیگاهش در شهر جدید پردیس دستگیر و به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد؛ در حال حاضر متهم با صدور قرار قانونی از مقام قضائی برای شناسایی دیگر جرایم ارتکابی در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز