روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۶/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 273
  • 778
  • 1,125,623
زون بندی های تخصصی نقطه قوت نمایشگاه ربع رشیدی بود

مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه در بازدید از ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی RINOTEX ۲۰۱۸ اظهار کرد: زون بندی های تخصصی نقطه قوت نمایشگاه ربع رشیدی بود .
مصطفی مولوی با اشاره به بازدید چند ساعته خود از این نمایشگاه گفت: به صورت موردی در زون ها نانو، راه و ساختمان، آب، صنایع خلاق، فناوری اطلاعات و ارتباطات، زون فناوران خارجی و … حضور یافتم و طرح های ارائه شده در این زون ها توجه ام را جلب کرد.
وی با اشاره به یکی از طرح های قابل استفاده در مجموعه قطار شهری گفت: در زون نانو فناوران، رنگی معرفی کرده بودند که در تاریکی تا چند ساعت باعث روشنایی محیط می شود این تکنولوژی در تونل های قطار هم می تواند کاربرد داشته باشد و در صورت مواجه با حوادث غیر مترقبه اگر مجبور شویم مردم را تخلیه کنیم، می توانیم از این تکنولوژی بهره مند شویم.
وی ادامه داد: به آقای جهانگیری از بابت این اقدامات ارزنده باید تبریک گفت. زحمات زیادی کشیده شده و زون بندی ها، باعث سهولت دسترسی به بخش های مختلف می شود اما هنوز برخی همپوشانی ها وجود داشت که امیدواریم در نمایشگاه های آینده این همپوشانی ها نیز رفع شود و فناوران با نگاه تخصصی تری در زون بندی ها حضور داشته باشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز